Osuszanie budynków Koluszki

Jesteśmy wyspecjalizowaną grupą specjalistów w dziedzinie osuszania budynków na terenie Koluszek.

Osuszanie budynków w Koluszkach – mieszkania, domy, firmy, urzędy, garaże, zakłady przemysłowe i inne obiekty

Osuszanie budynków Koluszki

Osuszanie budynków na terenie miasta i gminy Koluszki stanowi naszą flagową usługę. Wraz z kolejnymi wyzwaniami na przestrzeni lat zdobywaliśmy doświadczenie, które pozwala nam na poszerzanie naszej wiedzy oraz coraz lepsze dostosowanie naszych usług do potrzeb Klientów. Jesteśmy fachowcami w branży osuszania. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesny park maszyn. Lubimy wszelkie nowinki technologiczne wykorzystywane w naszej branży i z chęcią z nich korzystamy, aby móc lepiej świadczyć nasze usługi. Stosujemy sprawdzone metody osuszania tynków, posadzek, ścian oraz całych pomieszczeń i budynków. Wykorzystujemy do tego zaawansowany technologicznie sprzęt, który nigdy nie zawodzi i cieszy się uznaniem z uwagi na niskie zużycie energii elektrycznej. Stawiamy również na sprawdzone i pewne rozwiązania w kwestii usuwania wilgoci – świadomie i z pełną odpowiedzialnością podejmujemy decyzje odnośnie zastosowanych technik i metod osuszania. Podczas wykonywania naszej pracy istotną kwestią jest dla nas bezpieczeństwo – zarówno nasze, jak i użytkowników. Z tego powodu pilnujemy, aby wszystkie nasze urządzenia były poddawane testom elektrycznym przed oddaniem do użytkowania.

Na proces osuszania budynków w Koluszkach i okolicznych miejscowościach składa się kilka etapów prac:

 1. Oględziny budynku (tuż po wezwaniu), które odbywają się na miejscu wystąpienia szkody;
 2. Ekspertyza oparta o szczegółowe pomiary;
 3. Wybór metody osuszania i dopasowanie odpowiedniego sprzętu;
 4. Omówienie warunków współpracy – umowa;
 5. Instalacja specjalistycznego sprzętu w jak najmniej inwazyjny sposób;
 6. Bezgotówkowa forma rozliczenia – posiadamy w ofercie taką możliwość rozliczenia naszej pracy. Podpowiadamy jakie dokumenty należy złożyć oraz w jakim miejscu.
 7. Objaśnienie procedury krok po kroku.

Zalane pomieszczenie albo cały budynek to za każdym razem kłopotliwa sytuacja. Taki epizod wymusza sporo prac i nakładów, aby przywrócić budynek do stanu pierwotnego. Nasza firma „Świat Instalacji” profesjonalnie doradzi oraz wykona kompleksową usługę osuszania. Korzystanie z oferowanych przez nas usług daje naszym Klientom szereg korzyści:

 • możliwość bezgotówkowego rozliczenia usługi – podpowiadamy jak i gdzie należy złożyć dokumenty,
 • szybkie oględziny oraz pomiary,
 • usługi wykonywane przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem,
 • wysokiej jakości nowoczesny sprzęt – nasz sprzęt posiada certyfikaty CE i PCBC, które stanowią gwarancję spełniania norm europejskich oraz potwierdzenie wysokiej jakości urządzeń,
 • osuszanie mniejszych oraz większych obiektów na terenie Koluszek,
 • ogromne doświadczenie i wiedza na temat osuszania budynków.

Osuszanie budynków Koluszki - cena

Naszą ofertę przedstawiamy w trybie ekspresowym zaraz po wykonaniu niezbędnych oględzin oraz pomiarów. Na ostateczną cenę usługi osuszania w Koluszkach składa się kilka czynników, m.in.:

 • ilość urządzeń, jakie będą użyte,
 • obszar osuszania – jego wielkość,
 • stopień zawilgocenia przestrzeni do osuszania,
 • rodzaj budulca zewnętrznych i działowych ścian,
 • użyte do pracy materiały.

Jeśli Klient posiada plany budynku, to bardzo ułatwia naszą pracę oraz przyspiesza proces wyceny. Nie należy martwić się jednak w przypadku, kiedy Klient nie ma dostępu do takich rysunków – nasi technicy dokonają niezbędnych pomiarów podczas oględzin miejsca przeznaczonego do osuszenia.

Osuszamy budynki w Koluszkach i okolicach

Oferujemy usługi osuszania bez względu czy zawilgocenie powstało w przypadku zalania, gaszenia pożaru czy jest wynikiem prac budowlanych. We wszystkich przypadkach zapewniamy pomoc w osuszaniu.

osuszamy zalane budynki po awariach instalacji

Nasza firma wyróżnia się na rynku szybkością realizacji zleceń, profesjonalizmem pracowników oraz miłą obsługą. Świadczymy usługi zarówno firmom, jak i klientom indywidualnym. Zajmiemy się Twoim domem, mieszkaniem, biurem, fabryką czy urzędem.

osuszanie po ulewie łódź

Po akcji gaszenia pożaru największe znaczenie ma szybkie rozpoczęcie procesu osuszania i przywracania obiektu do stanu pierwotnego. Opary po gaszeniu wraz z wilgotnym powietrzem negatywnie wpływają na wszelkie powierzchnie budynku. Tutaj ważny jest czas!

Osuszanie mokrych ścian

Dzięki nowoczesnej technice i wysoce wydajnym sprzęcie jesteśmy w stanie skrócić czas wykonywanych prac budowlanych, czy remontowych do minimum. Pomagamy osuszać posadzki po wylewkach oraz tynki. Usunięcie wilgoci technologicznej pozwala na prowadzenie dalszych prac wykończeniowych, m.in.: na układanie glazury czy terakoty, układanie paneli czy malowanie.

Metody osuszania budynków

osuszanie-adsorpcyjne

Osuszanie adsorpcyjne

Osuszanie adsorpcyjne polega na usunięciu wody z zalanych materiałów budowlanych po przez przepływające suche powietrze. Ten zabieg wykonujemy używając specjalnego urządzenia, zawierającego środek absorbujący wodę.

osuszanie-panelami-podczerwieni

Osuszanie panelami podczerwieni

Stosowanie płyt podczerwieni w przypadku materiałów o wysokiej porowatości i dobrze wykształconej sieci kapilar (cegła, kamienie naturalne).

osuszanie-kondensacyjne

Osuszanie kondensacyjne

Osuszanie kondensacyjne polega na osuszaniu powietrza po przez skraplanie się wody w pojemnikach urządzeń kondensacyjnych. obniża się wilgotność względna powietrza, a wilgoć zawarta w murze odparowuje.

osuszanie-mikrofalowe

Osuszanie mikrofalowe

Tę metodę przeprowadza się za pomocą specjalistycznych tub mikrofalowych. Zasada działania jest podobna do urządzeń typu kuchenka mikrofalowa – powoduje intensywne odparowywanie wilgoci.

osuszanie-podposadzkowe

Osuszanie podposadzkowe

Polega na odsysaniu wody z warstwy izolacyjnej znajdującej się pod posadzką. W tej technice  wyróżniamy Osuszanie podciśnieniowe i osuszanie nadciśnieniowe.
osuszanie-przez-ogrzewanie

Osuszanie poprzez nagrzewanie

Tę metodę przeprowadza się za pomocą nagrzewnic elektrycznych, bądź olejowych. Powietrze w pomieszczeniu ogrzewa się do temperatury kilkudziesięciu stopni, co powoduje intensywne odparowywanie wilgoci.

Wynajem osuszaczy powietrza - Koluszki

Oferujemy wynajem osuszaczy powietrza, nagrzewnic, wentylatorów oraz cyrkulatorów powietrza do osuszania na terenie Koluszek i okolic. Posiadamy nowoczesny i niezawodny sprzęt. Nasze urządzenia sprawdzają się zarówno w domach i mieszkaniach, jak i w większych obiektach typu magazyny, czy biurowce.

Alternatywna forma rozliczania

Bezgotówkowe osuszanie

To doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy padli ofiarą zalania. Jeśli zalałeś wodą swoje mieszkanie lub mieszkanie sąsiada, czy też z jakiegoś innego powodu Twój budynek został zalany i wymaga osuszenia? Nasza firma chętnie podejmie się bezgotówkowego rozliczenia osuszenia budynku. Skontaktuj się  z nami, aby omówić szczegóły i procedurę rozliczenia.

Usługi uzupełniające osuszanie

Jesteśmy specjalistami w zakresie osuszania w Koluszkach

Nasza firma „Świat Instalacji” świadczy profesjonalne oraz kompleksowe usługi związane z osuszaniem różnego rodzaju pomieszczeń oraz całych obiektów w Koluszkach i na terenie przyległych gmin i powiatów. Nasz zespół fachowców specjalizuje się również w ozonowaniu pomieszczeń. Na rynku polskim działamy od 2007 roku. Dowiedz się więcej o specjalistach Świata Instalacji

Nasze realizacje osuszania

osuszanie z firmą świat instalacji

Osuszamy zakłady opieki zdrowotnej

Osuszanie Budynku Kliniki Stomatologicznej – woj. łódzkie Osuszanie budynku kliniki, placówek zdrowia w woj. łódzkim Niedawno mieliśmy przyjemność prowadzić akcję osuszania w budynku placówki zdrowia.

Czytaj więcej »
osuszanie z firmą świat instalacji

Osuszanie budynków

Osuszamy budynki po awariach z instalacji grzewczych i sanitarnych Łódź woj. łódzkie oraz Warszawa i woj. mazowieckie Osuszanie budynków Mieliśmy przyjemność pracować przy usłudze osuszania

Czytaj więcej »

Osuszanie budynków Koluszki

Jeśli potrzebują Państwo konsultacji odnośnie osuszanie wszelkiego rodzaju budynków na terenie Koluszek – prosimy o telefon.