Osuszanie budynków Łask

Specjalistyczne usługi osuszania budynków
w Łasku i okolicach. Kompleksowo i rzetelnie
z firmą Świat Instalacji.

Osuszanie budynków wszelkiego typu: domów, mieszkań,
zakładów przemysłowych, firm, biur oraz urzędów
w Łasku i okolicach

Osuszanie budynków Łask

Na proces osuszania budynków w Łasku i okolicznych miejscowościach składa się kilka etapów prac:

 1. Oględziny budynku (w szybkim czasie zaraz po wezwaniu) na miejscu wystąpienia szkody;
 2. Ekspertyza wraz z dokładnymi pomiarami
 3. Dobór metody osuszania
 4. Dopasowanie odpowiedniego sprzętu;
 5. Ustalenie warunków współpracy;
 6. Podpisanie umowy;
 7. Instalacja specjalistycznego sprzętu (w bezinwazyjny sposób);
 8. Bezgotówkowa forma rozliczenia – posiadamy w ofercie taką możliwość rozliczenia naszej pracy. Podpowiadamy jakie dokumenty należy złożyć oraz w jakim miejscu.
 9. Wyjaśnienie procedury krok po kroku.

Osuszanie budynków Łask i okolice – naszą codzienną pracą jest usuwanie wszelkiej formy zawilgoceń z podłóg, ścian, sufitów, garaży, piwnic, pojedynczych lokali, mieszkań, domów i całych budynków. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży osuszania, które pozwala nam na idealne dostosowanie sposobów świadczenia naszych usług. Jesteśmy fachowcami w branży osuszania. Stosujemy sprawdzone metody osuszania poszczególnych elementów pomieszczenia oraz budynków. Wykorzystujemy niezawodny i zaawansowany technologicznie sprzęt, który cechuje się niskim zużyciem energii elektrycznej. Korzystamy z wiedzy oraz sprawdzonych metod walki z wilgocią – świadomie i z pełną odpowiedzialnością podejmujemy decyzje odnośnie zastosowanych technik i metod osuszania. Kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo naszych pracowników oraz użytkowników sprzętu, którym się posługujemy. Z tego powodu dbamy, aby wszystkie nasze urządzenia były poddawane testom elektrycznym przed oddaniem ich do użytkowania.

Zalane pomieszczenie albo cały budynek to za każdym razem kłopotliwa sytuacja. Taki epizod wymusza sporo prac i nakładów, aby przywrócić budynek do stanu pierwotnego. Nasza firma „Świat Instalacji” profesjonalnie doradzi oraz wykona kompleksową usługę osuszania. Korzystanie z oferowanych przez nas usług daje naszym Klientom szereg korzyści:

 • możliwość bezgotówkowego rozliczenia się – podpowiadamy jak i gdzie należy złożyć dokumenty,
 • szybkie oględziny oraz pomiary,
 • usługi wykonywane przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem,
 • wysokiej jakości nowoczesny sprzęt – nasz sprzęt posiada certyfikaty CE i PCBC, które stanowią gwarancję spełniania norm europejskich oraz potwierdzenie wysokiej jakości urządzeń,
 • osuszanie mniejszych oraz większych obiektów na terenie Łasku,
 • ogromne doświadczenie i wiedza na temat osuszania budynków.

Osuszanie budynków na terenie Łasku - nasze technologie

W naszej pracy stosujemy sprawdzone metody. W oparciu o fachową wiedzę naszych techników możemy dostosować sposób osuszania tak, aby zminimalizować czas prac oraz nakłady w postaci robót budowlanych. Maszyny, jakie stosujemy to osuszacze kondensacyjne, nagrzewnice, napromienniki oraz wentylatory. Sprzęty, których używamy są bardzo wydajne, zużywają nieznaczną ilość prądu i są bardzo skuteczne w osuszaniu wszelkiego rodzaju budynków. 

Celem pracy profesjonalnych osuszaczy powietrza jest pozbycie się nadmiernej wilgoci. Dzięki ich pracy jesteśmy w stanie obniżyć wilgotność powietrza do 30%. 

Wentylatory przyspieszają cały proces osuszania, ponieważ wymuszają obieg powietrza. W wyniku styczności materiałów mokrych oraz suchego powietrza zgromadzona w nich wilgoć odparowuje w przyspieszony, acz całkowicie naturalny sposób. 

Osuszanie budynków Łask - jaki koszt?

Naszą ofertę każdorazowo kalkulujemy indywidualnie dla naszych Klientów ze Łasku i okolic. Kalkulacja ostatecznych kosztów naszych usług zależy od kilku czynników, takich jak:

 1. ilość urządzeń, jakie będą pracować podczas procesu osuszania;
 2. obszar przeznaczony do osuszania – cena zależy od jego wielkości;
 3. stopień zawilgocenia przestrzeni do osuszania – ocena nakładów pracy;
 4. rodzaj budulca ścian zewnętrznych i działowych – od tego zależy jakiego sprzętu możemy użyć.

Dobrze jest, aby mieć wgląd w rysunki przedstawiające rzuty budynku, który ma być poddany procesowi osuszania. Jednakże, gdy Klient nie posiada dostępu do takich rzutów, to nasi technicy dokonają dodatkowych pomiarów podczas oględzin.

Osuszamy budynki w Łasku i okolicach

Oferujemy usługi osuszania bez względu czy zawilgocenie powstało w przypadku zalania, gaszenia pożaru, czy też jest wynikiem prac budowlanych. We wszystkich przypadkach zapewniamy pomoc w osuszaniu. Pracujemy rzetelnie i sprawnie.

osuszamy zalane budynki po awariach instalacji

Nasza firma wyróżnia się na rynku szybką realizacją zleceń, profesjonalizmem pracowników oraz miłą obsługą. Świadczymy usługi zarówno firmom, jak i klientom indywidualnym. Zajmiemy się Twoim domem, mieszkaniem, biurem, fabryką czy urzędem.

osuszanie po ulewie łódź

Po akcji gaszenia pożaru największe znaczenie ma szybkie rozpoczęcie procesu osuszania i przywracania obiektu do stanu pierwotnego. Opary po gaszeniu wraz z wilgotnym powietrzem negatywnie wpływają na różne powierzchnie w obiekcie. Czas to istotny czynnik.

Osuszanie mokrych ścian

Dzięki nowoczesnej technice i wysoce wydajnym sprzęcie jesteśmy w stanie skrócić czas wykonywanych prac budowlanych i remontowych do minimum. Pomagamy osuszać posadzki po wylewkach oraz ściany po nałożeniu tynków. Usunięcie wilgoci technologicznej pozwala na prowadzenie dalszych prac wykończeniowych typu układanie glazury czy terakoty, układanie paneli lub malowanie.

Metody osuszania budynków

osuszanie-adsorpcyjne

Osuszanie adsorpcyjne

Osuszanie adsorpcyjne polega na usunięciu wody z zalanych materiałów budowlanych po przez przepływające suche powietrze. Ten zabieg wykonujemy używając specjalnego urządzenia, zawierającego środek absorbujący wodę.

osuszanie-kondensacyjne

Osuszanie kondensacyjne

Osuszanie kondensacyjne polega na osuszaniu powietrza po przez skraplanie się wody w pojemnikach urządzeń kondensacyjnych. obniża się wilgotność względna powietrza, a wilgoć zawarta w murze odparowuje.

osuszanie-panelami-podczerwieni

Osuszanie panelami podczerwieni

Stosowanie płyt podczerwieni w przypadku materiałów o wysokiej porowatości i dobrze wykształconej sieci kapilar (cegła, kamienie naturalne).

osuszanie-podposadzkowe

Osuszanie podposadzkowe

Polega na odsysaniu wody z warstwy izolacyjnej znajdującej się pod posadzką. W tej technice  wyróżniamy Osuszanie podciśnieniowe i osuszanie nadciśnieniowe.
osuszanie-przez-ogrzewanie

Osuszanie poprzez nagrzewanie

Tę metodę przeprowadza się za pomocą nagrzewnic elektrycznych bądź olejowych. Powietrze w pomieszczeniu ogrzewa się do temperatury kilkudziesięciu stopni, co powoduje intensywne odparowywanie wilgoci.

osuszanie-mikrofalowe

Osuszanie mikrofalowe

Tę metodę przeprowadza się za pomocą specjalistycznych tub mikrofalowych. Zasada działania jest podobna do urządzeń typu kuchenka mikrofalowa – powoduje intensywne odparowywanie wilgoci.

Wynajem osuszaczy powietrza w Łasku

Naszym Klientom z miasta Łask oferujemy wynajem osuszaczy powietrza, nagrzewnic, wentylatorów oraz cyrkulatorów powietrza. Posiadamy nowoczesny i niezawodny sprzęt. Nasze urządzenia sprawdzają się zarówno w domach i mieszkaniach, jak i w magazynach i biurowcach.

Alternatywna forma rozliczania

Bezgotówkowe osuszanie

To doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy padli ofiarą zalania. Jeśli zalałeś wodą swoje mieszkanie lub mieszkanie sąsiada, czy też z jakiegoś innego powodu Twój budynek został zalany i wymaga osuszenia. Nasza firma chętnie podejmie się bezgotówkowego rozliczenia osuszenia budynku. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły i procedurę rozliczenia.

Nasze realizacje osuszania

osuszanie z firmą świat instalacji

Osuszamy zakłady opieki zdrowotnej

Osuszanie Budynku Kliniki Stomatologicznej – woj. łódzkie Osuszanie budynku kliniki, placówek zdrowia w woj. łódzkim Niedawno mieliśmy przyjemność prowadzić akcję osuszania w budynku placówki zdrowia.

Czytaj więcej »
osuszanie z firmą świat instalacji

Osuszanie budynków

Osuszamy budynki po awariach z instalacji grzewczych i sanitarnych Łódź woj. łódzkie oraz Warszawa i woj. mazowieckie Osuszanie budynków Mieliśmy przyjemność pracować przy usłudze osuszania

Czytaj więcej »

Osuszanie budynków Łask

Osuszamy każde zawilgocenie niezależnie od rodzaju budynku oraz pomieszczenia, w jakim występuje. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Udzielimy odpowiedzi na pytania, omówimy nasze usługi oraz umówimy się na odpowiedni termin.