Osuszanie budynków Rawa Mazowiecka

Firma "Świat Instalacji" - profesjonalne usługi osuszania budynków w Rawie Mazowieckiej.

Osuszamy różnego rodzaju pomieszczenia, lokale, budynki i zakłady w Rawie Mazowieckiej i okolicach

Osuszanie budynków Rawa Mazowiecka

Osuszanie budynków w Rawie Mazowieckiej to nasza flagowa usługa. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży osuszania pozwala nam na idealne dostosowanie sposobów świadczenia naszych usług. Jesteśmy fachowcami w branży osuszania. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesny park specjalistycznych maszyn. Stosujemy sprawdzone metody osuszania tynków, posadzek, ścian oraz całych pomieszczeń i budynków. Nasz niezawodny i zaawansowany technologicznie sprzęt cieszy się uznaniem z uwagi na niskie zużycie energii elektrycznej oraz cichą pracę. W kwestii usuwania wilgoci stosujemy sprawdzone oraz pewne rozwiązania – świadomie i z pełną odpowiedzialnością podejmujemy decyzje odnośnie zastosowanych technik i metod osuszania. Podczas wykonywania naszej pracy istotną kwestią jest dla nas bezpieczeństwo – zarówno nasze, jak i użytkowników. Z tego powodu przykładamy wagę do tego, aby wszystkie nasze urządzenia były poddawane testom elektrycznym przed oddaniem ich do użytkowania.

Na proces osuszania budynków w Rawie Mazowieckiej i okolicznych miejscowościach składa się kilka etapów prac:

 1. Oględziny budynku (w szybkim czasie zaraz po wezwaniu) na miejscu wystąpienia szkody;
 2. Ekspertyza wraz z dokładnymi pomiarami
 3. Dobór metody osuszania
 4. Dopasowanie odpowiedniego sprzętu;
 5. Ustalenie warunków współpracy;
 6. Podpisanie umowy;
 7. Instalacja specjalistycznego sprzętu (w bezinwazyjny sposób);
 8. Bezgotówkowa forma rozliczenia – posiadamy w ofercie taką możliwość rozliczenia naszej pracy. Podpowiadamy jakie dokumenty należy złożyć oraz w jakim miejscu.
 9. Wyjaśnienie procedury krok po kroku.

Zalane pomieszczenie albo cały budynek to za każdym razem kłopotliwa sytuacja. Taka sytuacja wymusza sporo prac i nakładów, aby przywrócić budynek do stanu pierwotnego. Nasza firma „Świat Instalacji” profesjonalnie doradzi oraz wykona kompleksową usługę osuszania. Korzystanie z oferowanych przez nas usług daje naszym Klientom szereg korzyści:

 • możliwość bezgotówkowego rozliczenia się – podpowiadamy jak i gdzie należy złożyć dokumenty,
 • szybkie oględziny oraz pomiary,
 • usługi wykonywane przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem,
 • wysokiej jakości nowoczesny sprzęt – nasz sprzęt posiada certyfikaty CE i PCBC, które stanowią gwarancję spełniania norm europejskich oraz potwierdzenie wysokiej jakości urządzeń,
 • osuszanie mniejszych oraz większych obiektów na terenie Rawy Maz.,
 • ogromne doświadczenie i wiedza na temat osuszania budynków.

Osuszanie budynków Rawa Mazowiecka - jaki koszt?

Naszą ofertę przedstawiamy w trybie ekspresowym zaraz po wykonaniu niezbędnych oględzin oraz pomiarów. Na ostateczną cenę usługi osuszania w Rawie Mazowieckiej składa się kilka czynników, m.in.:

 • ilość urządzeń, jakie będą użyte,
 • obszar osuszania – jego wielkość,
 • stopień zawilgocenia przestrzeni do osuszania,
 • rodzaj budulca zewnętrznych i działowych ścian,
 • użyte do pracy materiały.

Jeśli Klient posiada rzuty budynku, to bardzo ułatwia naszą pracę oraz przyspiesza proces wyceny. Nie należy martwić się jednak w przypadku, kiedy Klient nie ma dostępu do takich rysunków – nasi technicy dokonają niezbędnych pomiarów podczas oględzin miejsca przeznaczonego do osuszenia.

Osuszamy budynki w Rawie Mazowieckiej

Oferujemy usługi osuszania bez względu czy zawilgocenie powstało w przypadku zalania, gaszenia pożaru czy jest wynikiem prac budowlanych. We wszystkich przypadkach zapewniamy pomoc w osuszaniu.

Osuszanie mokrych ścian

Dzięki nowoczesnej technice i wysoce wydajnym sprzęcie jesteśmy w stanie skrócić czas wykonywanych prac budowlanych, czy remontowych do minimum. Pomagamy osuszać posadzki po wylewkach oraz tynki. Usunięcie wilgoci technologicznej pozwala na prowadzenie dalszych prac wykończeniowych, m.in.: na układanie glazury czy terakoty, układanie paneli czy malowanie.

osuszamy zalane budynki po awariach instalacji

Nasza firma wyróżnia się na rynku szybkością realizacji zleceń, profesjonalizmem pracowników oraz miłą obsługą. Świadczymy usługi zarówno firmom, jak i klientom indywidualnym. Zajmiemy się Twoim domem, mieszkaniem, biurem, fabryką czy urzędem.

osuszanie po ulewie łódź

Po akcji gaszenia pożaru największe znaczenie ma szybkie rozpoczęcie procesu osuszania i przywracania obiektu do stanu pierwotnego. Opary po gaszeniu wraz z wilgotnym powietrzem negatywnie wpływają na wszelkie powierzchnie budynku. Tutaj ważny jest czas!

Metody osuszania budynków

osuszanie-mikrofalowe

Osuszanie mikrofalowe

Tę metodę przeprowadza się za pomocą specjalistycznych tub mikrofalowych. Zasada działania jest podobna do urządzeń typu kuchenka mikrofalowa – powoduje intensywne odparowywanie wilgoci.

osuszanie-podposadzkowe

Osuszanie podposadzkowe

Polega na odsysaniu wody z warstwy izolacyjnej znajdującej się pod posadzką. W tej technice  wyróżniamy Osuszanie podciśnieniowe i osuszanie nadciśnieniowe.
osuszanie-przez-ogrzewanie

Osuszanie poprzez nagrzewanie

Tę metodę przeprowadza się za pomocą nagrzewnic elektrycznych, bądź olejowych. Powietrze w pomieszczeniu ogrzewa się do temperatury kilkudziesięciu stopni, co powoduje intensywne odparowywanie wilgoci.

osuszanie-adsorpcyjne

Osuszanie adsorpcyjne

Osuszanie adsorpcyjne polega na usunięciu wody z zalanych materiałów budowlanych po przez przepływające suche powietrze. Ten zabieg wykonujemy używając specjalnego urządzenia, zawierającego środek absorbujący wodę.

osuszanie-panelami-podczerwieni

Osuszanie panelami podczerwieni

Stosowanie płyt podczerwieni w przypadku materiałów o wysokiej porowatości i dobrze wykształconej sieci kapilar (cegła, kamienie naturalne).

osuszanie-kondensacyjne

Osuszanie kondensacyjne

Osuszanie kondensacyjne polega na osuszaniu powietrza po przez skraplanie się wody w pojemnikach urządzeń kondensacyjnych. obniża się wilgotność względna powietrza, a wilgoć zawarta w murze odparowuje.

Wynajem osuszaczy powietrza - Rawa Mazowiecka

Oferujemy wynajem osuszaczy powietrza, nagrzewnic, wentylatorów oraz cyrkulatorów powietrza do osuszania na terenie Rawy Maz. i okolic (woj. łódzkie). Posiadamy nowoczesny i niezawodny sprzęt. Nasze urządzenia sprawdzają się zarówno w domach, mieszkaniach, jak i w magazynach oraz biurowcach.

Alternatywna forma rozliczania

Bezgotówkowe osuszanie

To doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy padli ofiarą zalania. Jeśli zalałeś wodą swoje mieszkanie lub mieszkanie sąsiada, czy też z jakiegoś innego powodu Twój budynek został zalany i wymaga osuszenia? Nasza firma chętnie podejmie się bezgotówkowego rozliczenia osuszenia budynku. Skontaktuj się  z nami, aby omówić szczegóły i procedurę rozliczenia.

Jesteśmy specjalistami w zakresie osuszania w Rawie Maz.

Nasza firma „Świat Instalacji” świadczy profesjonalne oraz kompleksowe usługi związane z osuszaniem różnego rodzaju pomieszczeń oraz całych obiektów w Rawie Maz. i na terenie przyległych gmin i powiatów. Nasz zespół fachowców specjalizuje się również w ozonowaniu pomieszczeń. Na rynku polskim działamy od 2007 roku. Dowiedz się więcej o specjalistach Świata Instalacji

Nasze realizacje osuszania

osuszanie z firmą świat instalacji

Osuszamy zakłady opieki zdrowotnej

Osuszanie Budynku Kliniki Stomatologicznej – woj. łódzkie Osuszanie budynku kliniki, placówek zdrowia w woj. łódzkim Niedawno mieliśmy przyjemność prowadzić akcję osuszania w budynku placówki zdrowia.

Czytaj więcej »
osuszanie z firmą świat instalacji

Osuszanie budynków

Osuszamy budynki po awariach z instalacji grzewczych i sanitarnych Łódź woj. łódzkie oraz Warszawa i woj. mazowieckie Osuszanie budynków Mieliśmy przyjemność pracować przy usłudze osuszania

Czytaj więcej »

Osuszanie budynków Rawa Mazowiecka

Jeśli potrzebują Państwo konsultacji odnośnie osuszanie wszelkiego rodzaju budynków na terenie Rawy Mazowieckiej – zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.