W jaki sposób osuszyć mieszkanie wypożyczając osuszacz powietrza?

Zalane mieszkanie? Jeśli czujesz się na siłach, możesz samodzielnie zaradzić wilgoci w pomieszczeniu. Możesz wypożyczyć osuszacz z naszej wypożyczalni, ustawić odpowiednie parametry i…go włączyć.

Łódź, Zgierz, Pabianice, Aleksandrów Łódzki i okoliczne miejscowości to właśnie tam trafiają nasze maszyny do osuszania budynków. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi z zakresu osuszania domów. Posiadamy najwyższej klasy maszyny pracujące z wydajnością 10÷150 l/24h przy przepływie powietrza 350÷1000 m3/h. Dobór odpowiedniej maszyny dopasowujemy indywidualnie do potrzeb Klienta. 

Korzystając z usług naszej firmy zaoszczędzicie Państwo nie tylko czas, ale i pieniądze. Nie będziecie musieli wymieniać takich rzeczy jak: parkiet, ściany gipsowe, meble, wykładziny itp. Ponieważ z powodzenie będzie można je osuszyć za pomocą naszego sprzętu równocześnie, redukując w ten sposób koszty ich wymiany.

Zapraszamy do kontaktu z naszą wypożyczalnią – odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy wątpliwości.

Czytaj także:

osuszanie-po-zalaniu
Blog

Osuszanie po zalaniu

Osuszanie mieszkań, domów, piwnic i garaży Osuszanie zalanego domu Nasze zadanie polegało na zlokalizowaniu i naprawie przyczyny powstawania wilgoci. Jak w większości przypadków zajęliśmy się

osuszanie z firmą świat instalacji
Realizacje

Osuszamy i wypompowujemy wodę z domu po awarii zaworu

Osuszamy budynków po zalaniach i awariach w wyniku nieszczelnych rur. Osuszamy budynki Wykonujemy osuszanie budynków po różnego rodzaju zalaniach i  wyciekach z instalacji. Mieliśmy przyjemność