Bezinwazyjne osuszanie

Pomagamy Państwu w usuwaniu wilgoci technikami bezinwazyjnymi.

POZNAJ DOŚWIADCZONY
I PEŁEN PASJI ŚWIAT INSTALACJI

Woda w piwnicach lub w garażach… – to dla nas żadna nowość. Osuszamy garaże przydomowe i podziemne, oraz piwnice. Awarie instalacji, nagłe napływy dużych ilości wód opadowych z gwałtownej ulewy, awaria systemu kanalizacyjnego, wybijanie wód gruntowych to główne z przyczyn zawilgocenia tych miejsc. Trwałe osuszenie pomieszczeń, to inwestycja w komfort i zdrowie.

Zawilgocone ściany wewnętrzne to zmora wielu starych, a czasami i nowych budynków. Skuteczne osuszanie ścian i ich zaizolowanie leży więc w interesie każdego właściciela domu. Pamiętajmy, że skutki długotrwałej wilgoci są groźne dla zdrowia, gdyż na ścianach może pojawić się grzyb, pleśń oraz alergeny.

Zawilgocenie w murach budynku może mieć fatalny wpływ na ogólna kondycję budowli oraz na przebywających w niej ludzi. Powstanie plamy wilgoci, która może przeobrazić się w pleśń i grzyba, to pierwszy objaw, że z murem dzieje się cos niepokojącego. Należy działać szybko i skutecznie. Nie tylko osuszenie danego miejsca jest priorytetem, ale także usunięcie przyczyny zawilgocenia. 

 

Zawilgocenie fundamentów źle wpływa na kondycje całego budynku. Fundament to jego podstawa. Już przy pierwszych niepokojących objawach zawilgocenia obszaru fundamentu należy zwrócić się do profesjonalistów. Nasza firma fachowo zajmie się osuszeniem fundamentu tak, aby cały proces przebiegł płynnie, sprawnie i skutecznie oraz w jak najmniej ingerujący w fundamenty sposób.

Co należy zrobić w przypadku wystąpienia szkody?

1. Zadzwoń do nas

Doradzimy jak się zachować, co należy zrobić i gdzie zgłosić szkoda powstałą w skutek zalania.

2. Pomiary techniczne

Wykonamy pomiary i ocenimy szkody jakie powstały na skutek zalania.

4. Instalacja sprzętu

Dowieziemy i zainstalujemy sprężarki osuszające wraz z komponentami w twoim domu.

3. Dobór techniki osuszania

Opracujemy plan działania, w celu szybkiego usunięcia szkody wodnej.

5. Pomiary kontrolne

W trakcie procesu osuszania doglądamy i analizujemy cały proces osuszania w celu osiągnięcia zamierzonego efektu.

6. Końcowa dokumentacja

Na koniec całego procesu osuszania budynku dostajecie Państwo protokół końcowy zawierający zużycie energii, parametry wilgotności materiałów budowlanych i dalszych zaleceń.

Bezinwazyjne osuszanie lokali i mieszkań

O co właściwie chodzi w metodzie bezinwazyjnego osuszania?

Proces usuwania wilgoci jest bardzo często usługą która wymaga od technika połączenia kilku metod zachowując przy tym odpowiednie parametry techniczne. Niekiedy wymagane jest wykonanie kilku odwiertów dzięki którym otrzymujemy odpowiednie przepływy powietrza w zamkniętych strefach materiału budowlanego. Bezinwazyjne osuszanie to metoda która zapewnia odpowiednie parametry powietrza połączone z jak najmniejszą ingerencją w materiał budowlany. Stosując się do określonych wytycznych dostawców komponentów jesteśmy w stanie ograniczyć zniszczenia do minimum. 

USŁUGI-OSUSZANIA

To doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy padli ofiarą zalania. Jeśli zalałeś wodą swoje mieszkanie lub mieszkanie sąsiada, czy też z jakiegoś innego powodu Twój budynek został zalany i wymaga osuszenia? Nasza firma chętnie podejmie się bezgotówkowego rozliczenia osuszenia budynku. Skontaktuj się  z nami, aby omówić szczegóły i procedurę rozliczenia.

bezinwazyjne-osuszanie

Jakie parametry świadczą o prawidłowym wykonaniu usługi bezinwazyjnego osuszania

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, przedstawiamy przyjęte parametry zawilgocenia  w skali procentowym:

 • do 3% – mur o dopuszczalnej wilgotności,
 • 3–5% – mur podwyższonej wilgotności,
 • 5–8% – mur średnio wilgotny,
 • 8–12% – mur mocno wilgotny,
 • powyżej 12% – mur mokry.

Kompleksowe usługi bezinwazyjne osuszania murów

Oferujemy Państwu bezinwazyjne osuszanie murów bez względu na powierzchne i rodzaj lokalu. Skutecznie zajmujemy się osuszaniem nieruchomości jakimi są : domy, biura, apartamenty, magazyny produkcyjne, obiekty sportowe i wiele innych.

Zapraszamy do współpracy.

osuszanie-po-zalaniu

Osuszanie bezinwazyjne- cena

Koszt osuszania bezinwazyjnego jest zależny od kilku czynników takich jak:

 • stan i stopień zalania
 • wielkość zalanej powierzchni a tym samym ilość użytego specjalistycznego sprzętu do osuszania
 • kubatury domu
 • stopień zawilgocenia domu
 • grubość ścian w domu
 • użyty do osuszania specjalistyczny sprzęt
 • użytych dodatkowych materiałów

 W trakcie całego procesu osuszania nasi eksperci służą wsparciem oraz profesjonalnym doradztwem. W celu ustalenia szczegółów odnośnie kosztów osuszania domu, zapraszamy do kontaktu.

Dodatkowe usługi jakie świadczymy

wykrywanie-przecieków

Specjalizujemy się w lokalizacji wycieków w instalacjach sanitarnych oraz grzewczych. Znajdujemy miejsca przecieków w instalacjach: wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania. Lokalizujemy przecieki w domach, firmach, zakładach przemysłowych, na dachach, garażach, tarasach czy w piwnicach. Wykrywamy źródła nieprzyjemnego zapachu z rur. Zajmujemy się wykrywaniem przecieków w instalacjach przeciwpożarowych, sieciach wodociągowych oraz sieciach kanalizacyjnych.

ŚWIAT-INSTALACJI

Osuszamy mieszkania, domy, lokale biurowe czy zakłady przemysłowe. Pomagamy usuwać skutki zalań w następstwie nagłych zdarzeń jak ulewne deszcze, nawałnice lub awarie w instalacjach. Osuszamy różne elementy budynków: ściany, posadzki, sufity. Pomagamy także w osuszaniu technologicznym, skracając czas wykonywanych budowlanych lub remontowych. Nasze doświadczenie i zaangażowanie pozwala naszym klientom zminimalizować straty, czas i nerwy.

Świat Instalacji

Wykonujemy profesjonalne usługi  diagnostyki materiałów budowlanych. Korzystamy wyłącznie z renomowanych producentów sprzętu i najnowocześniejszych technologii. Wykonujemy pomiary zawilgocenia dla firm ubezpieczeniowych Pomagamy firmom i klientom z Łodzi i pobliskich miejscowości.

Bezinwazyjne osuszanie budynków

Jeśli potrzebują Państwo konsultacji lub pomocy w przypadku zalanego budynku – prosimy o telefon