• Pracujemy PON-PT. w godz. 8:00 - 18:00. Nagłe awarie: 7 dni w tygdodniu do godz. 22:00

12 lat doświadczenia...

Osuszanie

Osuszanie obiektów budowlanych i wielkokubaturowych to jedna z naszych wypracowanych przez lata specjalizacji. Latami nasi pracownicy zdobywali doświadczenie i wiedzę praktyczną w usuwaniu szkód spodowanlch przez wody na obiektach o powierzchniach sięgających kilku tysięcy metrów kwadratowych. Tajemnicą naszych dobrych wyników w tej dziedzinie jest zastosowanie sprawdzonych metod i odpowiednio dobranych urządzeń technicznych. 

Klientów, których interesuje skuteczne osuszanie murów, obejmujemy kompleksową opieką od początku realizacji projektu. Podczas wstępnych oględzin przeprowadzamy pomiary wraz z wielkością i trudnościami jakie możemy napotkać w czasie prowadzenia prac osuszających. Na ich podstawie sporządzamy ekspertyzę i opracowujemy plan rozmieszczenia urządzeń osuszających, które montujemy po zatwierdzeniu projektu przez klienta. 

Faktem jest , że  czas od zalania  do momentu podjęcia działań likwidacji szkody ma kluczowe znaczenie w całym procesie. Istnieje bowiem  znaczna  różnica dla inwestora czy instalacja aparatów umożliwiających osuszanie pomieszczeń odbywa się w całkowicie bezinwazyjny sposób czy trzeba przygotować mury i posadzki  poprzez nawierty czy zerwanie częściowe tynku. W pierwszym wariancie nie ma konieczności przeprowadzania jakichkolwiek prac remontowych czy budowlanych, więc osuszanie ścian z wilgoci może mieć miejsce również podczas korzystania z budynku bądź w przypadku zakładu produkcyjnego przerwania ciągu prac i kosztów postojowych pracowników. Oględziny, pomiary i ekspertyzę wykonujemy bezpłatnie. Oferta Świata Instalacji dotyczy osuszania budynków nie tylko prywatnych klientów, ale także użyteczności publicznej, takich jak szpitale, szkoły, kościoły i zakłady produkcyjne. 

Jeśli są Państwo zainteresowani osuszaniem murów, zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową. Znajdą na niej Państwo odpowiedzi na pytania a po kontakcie z naszym technikiem umówicie się na wizję lokalną.

IMG_20191031_101105-1

Osuszanie obiektów wielkokubaturowych

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu osuszania budynków w województwie Łódzkim. Wieloletnie doświadczenie oraz duży park maszyn pozwala nam na usuwanie wilgoci w budownictwie na wysokim poziomie usług. Osuszamy wszelkie budynki, dachy, magazyny, piwnice niezależnie od przyczyny powstania wilgoci.

IMG_20191007_103141

Warto Pamiętać

Zastosowanie osuszaczy o odpowiedniej wydajności i dobrze dobranych co do wielkości pomieszczeń pozwala znacznie skrócić czas realizacji inwestycji. Osuszacze przyśpieszają schnięcie wylewek,ścian i posadzki.

Poza szkodami zalaniowymi świadczymy również usługi dla przemysłu, gdzie istotny jest optymalny poziom wilgotności w procesach magazynowych lub produkcyjnych.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji dotyczącej tematyki wilgoci w budownictwie.

ZADZWOŃ DO NAS