OSUSZANIE WIELKOPOWIERZCHNIOWE

Osuszamy zalane pomieszczenia wielkopowierzchniowe w firmach i instytucjach

POZNAJ NASZE USŁUGI

Osuszanie wielkopowierzchniowe
Łódź

Zajmujemy się profesjonalnym osuszaniem wielkopowierzchniowym na terenie Łodzi i całego woj. łódzkiego, oraz usuwaniem wilgoci w nowo powstających halach produkcyjnych, magazynach, kościołach czy muzeach. Jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednie warunki klimatyczne do danej działalności gospodarczej. Oferujemy zastępcze ogrzewanie budynków, wentylacje mechaniczną, chłodzenie czasowe w upalne dni. Obsługujemy mieszkania i niewielkie domy, jak również budowy i obiekty wielkopowierzchniowe. Posiadamy zaplecze kilkudziesięciu urządzeń, dzięki czemu możemy zaoferować profesjonalną usługę w konkurencyjnej cenie. Zapraszamy do kontaktu.

To doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy padli ofiarą zalania. Jeśli zalałeś wodą swoje mieszkanie lub mieszkanie sąsiada, czy też z jakiegoś innego powodu Twój budynek został zalany i wymaga osuszenia? Nasza firma chętnie podejmie się bezgotówkowego rozliczenia osuszenia budynku. Skontaktuj się  z nami, aby omówić szczegóły i procedurę rozliczenia.

pomiary zawilgoceń mieszkań i domów

Osuszane wielkopowierzchniowe z firmą Świat Instalacji

Decydując się na osuszanie obiektów o dużej powierzchni, przez naszą firmę możecie Państwo liczyć na:

  • szybkie i skuteczne osuszanie
  • zminimalizowanie maksymalnie szkody 
  • najlepsze metody osuszania które są bezinwazyjne i nie wymagają żadnych większych ingerencji 
  • szybki powrót do komfortowych warunków
  • brak ryzyka powstania i rozwoju niebezpiecznych dla nas pleśni, grzybów i alergenów które niekorzystne wpływają na nasze zdrowie i potęgują rozwój alergii
  • zniwelowanie nieprzyjemnych dla nas zapachów
  • całkowitą dokumentację dla firmy ubezpieczeniowej 
  • gwarancje pełnej opieki Państwa obiektu od początku aż do zakończenia procesu osuszania powierzchni

Osuszanie obiektów o dużej powierzchni​

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu osuszania budynków w województwie Łódzkim. Wieloletnie doświadczenie oraz duży park maszyn pozwala nam na usuwanie wilgoci w budownictwie na wysokim poziomie usług. Osuszamy wszelkie budynki, dachy, magazyny, piwnice niezależnie od przyczyny powstania wilgoci.

Osuszanie wielkopowierzchniowe - co warto pamiętać

Zastosowanie osuszaczy o odpowiedniej wydajności i dobrze dobranych co do wielkości pomieszczeń pozwala znacznie skrócić czas realizacji inwestycji. Osuszacze przyśpieszają schnięcie wylewek,ścian i posadzki.

Poza szkodami zalaniowymi świadczymy również usługi dla przemysłu, gdzie istotny jest optymalny poziom wilgotności w procesach magazynowych lub produkcyjnych.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji dotyczącej tematyki wilgoci w budownictwie.

Osuszanie wielkopowierzchniowe cena

Całkowity koszt osuszania wielkopowierzchniowego jest zależny od takich czynników jak:

-stopień zalania obiektu wielkopowierzchniowego

-metrażu powierzchni

-ilości użytych specjalistycznych maszyn w procesie osuszania wielkopowierzchniowego

W celu ustalenia szczegółów oraz umówienia się na spotkanie, zapraszamy do kontaktu.

Osuszanie budynków wielkopowierzchniowych

Osuszamy obiekty budowlane-
dla nas liczy się efekt!

Nasza firma wyróżnia się na rynku szybką realizacją zleceń, profesjonalizmem pracowników oraz miłą obsługą. Świadczymy usługi zarówno firmom jak i klientom indywidualnym. Zajmiemy się Twoim domem, mieszkaniem, biurem, fabryką, czy urzędem.

Konstrukcja podłogi składająca się z wielu warstw jest koniecznością w zapewnieniu izolacyjności termicznej, akustycznej i przeciwwilgociowej budynku. Pełni ona również funkcję przenoszenia obciążeń i komfortu poruszania się na co dzień. Sytuacja, w której dochodzi do zalania, czy przedostania się wody do poszczególnych warstw konstrukcji podłogi skutecznie i trwale więzi wilgoć pomiędzy poszczególnymi warstwami. Stan ten wymaga zastosowania techniki osuszania podposadzkowego.

Dzięki nowoczesnej technice i wysoce wydajnym sprzęcie jesteśmy w stanie skrócić czas wykonywanych prac budowlanych czy remontowych do minimum. Pomagamy osuszać posadzki po wylewkach, tynki. Usunięcie wilgoci technologicznej pozwala na prowadzenie dalszych prac wykończeniowych jak: układanie glazury czy terakoty, układanie paneli czy malowanie.

Osuszanie wielkopowierzchniowe

Jeśli potrzebują Państwo konsultacji lub pomocy w przypadku osuszania wielkopowierzchniowego – prosimy o telefon.