• Pracujemy PON-PT. w godz. 8:00 - 18:00. Nagłe awarie: 7 dni w tygdodniu do godz. 22:00

Sprawdzone techniki osuszania...

Regulujemy wilgotność

Zajmujemy się profesjonalnym osuszaniem budynków oraz usuwaniem wilgoci w nowo powstających halach produkcyjnych, magazynach, kościołach czy muzeach. Jesteśmy w stane zapewnić odpowiednie warunki klimatyczne do danej działalności gospodarczej. Oferujemy zastępcze ogrzewanie budynków, wentylacje mechaniczną, chłodzenie czasowe w upalne dni. Obsługujemy mieszkania i niewielkie domy, jak również budowy i obiekty wielkopowierzchniowe.

Posiadamy  zaplecze kilkudziesięciu urządzeń, dzięki czemu możemy zaoferować profesjonalną usługę w konkurencyjnej cenie. 

Zapraszamy do kontaktu.

IMG_20191031_101105-1

Osuszanie obiektów wielkokubaturowych

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu osuszania budynków w województwie Łódzkim. Wieloletnie doświadczenie oraz duży park maszyn pozwala nam na usuwanie wilgoci w budownictwie na wysokim poziomie usług. Osuszamy wszelkie budynki, dachy, magazyny, piwnice niezależnie od przyczyny powstania wilgoci.

IMG_20191007_103141

Warto Pamiętać

Zastosowanie osuszaczy o odpowiedniej wydajności i dobrze dobranych co do wielkości pomieszczeń pozwala znacznie skrócić czas realizacji inwestycji. Osuszacze przyśpieszają schnięcie wylewek,ścian i posadzki.

Poza szkodami zalaniowymi świadczymy również usługi dla przemysłu, gdzie istotny jest optymalny poziom wilgotności w procesach magazynowych lub produkcyjnych.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji dotyczącej tematyki wilgoci w budownictwie.

ZADZWOŃ DO NAS