• Pracujemy PON-PT. w godz. 8:00 - 18:00. Nagłe awarie: 7 dni w tygdodniu do godz. 22:00

Wypompowywanie wody z zalanych

Nasza Misja

SkutecznE USUWANIE
SZKÓD WODNYCH

wypompowywanie wody z piwnic

Wypompowywanie wody z zalanych piwnic.

Świadczymy usługi z zakresu specjalistycznego osuszania budynków i mieszkań po różnego rodzaju zalaniach czy awariach wodno – kanalizacyjnych. jesteśmy w stanie wypompować wodę z pomieszczeń bez dostępu do prądu. posiadamy własne agregaty prądotwórcze dzięki czemu jesteśmy pomagać w każdej sytuacji.

pompowanie wody po zalaniu

Wypompowywanie wody z zalanych domów po opadach atmosferycznych.

Dysponujemy pompami umożliwiającymi wypompowanie wody na wysokość  6 mb. Ma to szczególnie znacznie, w przypadku zalań pomieszczeń piwnicznych czy magazynowych znajdujących się poniżej gruntu i nie posiadających kratek odpływowych, pozwala to uniknąć pracochłonnego ręcznego usuwania wody. Końcowe odpompowanie  wody  do poziomu ok. 3 mm wykonujemy za pomocą mocnych pomp ciśnieniowych, pozwala to na szybkie przygotowanie się do dokładnego wyczyszczenia pomieszczenia. W przypadku odpompowywania wody z większych powierzchni, czy zbiorników wodnych korzystamy z wydajnych motopomp, a do dokładnego osuszenia pomieszczeń, odkurzaczy do wody.

 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:

Osuszanie budynków łódź

Osuszanie  budynków Łódź

Osuszamy Budynki po podtopieniach i zalaniach spowodowanymi niekontrolowanymi wypływami wody

Ozonowanie  Dezynfekcja Łódź

Oferujemy dezynfekcję pomieszczeń z nieprzyjemnych zapachów, usuwanie odoru, dezynfekcję pomieszczeń.

Wypożyczalnia osuszaczy Łódź

Zapewniamy profesjonalne zaplecze urządzeń do osuszania budynków. Oferujemy do­radz­two  techniczne w zakresie doboru urządzeń. 

ZADZWOŃ DO NAS