Osuszamy zalane pomieszczenia po pożarze w firmach i instytucjach w całej Polsce

Zajmujemy się osuszaniem zalanych obiektów po pożarze w firmach i instytucjach w całej Polsce.

Osuszanie po pożarze

Osuszanie po pożarze to proces który jest niezbędny w każdym budynku, domu, mieszkaniu czy obiekcie, który został dotknięty pożarem a tym samym był tłumiony dużą ilością wody.

Osuszanie mechaniczne po prowadzonej akcji gaśniczej jest koniecznością, gdyż mamy do czynienia z bardzo dużą ilością wody, jak również substancjami chemicznymi, których usunięcie wymaga zastosowania specjalistycznych środków i wiedzy.

Woda nie tylko zalewa ściany i posadzki, ale dostaje się w warstwy izolacyjne posadzek oraz ścian, niszczy mienie. Tylko szybkie i skuteczne przeprowadzenie wszystkich wymaganych prac będzie gwarantowało bezpieczeństwo w przyszłości.

Nasi specjaliści ocenią zakres wymaganych prac i przygotują szybki plan działania. Jesteśmy w stanie osuszyć każdą nieruchomość, mieszkania, domy jedno i wielorodzinne, piwnice, garaże i hale. Przygotujemy zalane pomieszczenia do osuszenia, oczyścimy i zdezynfekujemy, osuszymy zalane powierzchnie, a nawet możemy odtworzyć uszkodzone pomieszczenia do stanu z przed pożaru.

OSUSZANIE SZKÓD PO POŻARZE W ŁODZI

system do osuszania domu w Łodzi

Osuszanie budynków po pożarze na terenie Łodzi

W udanej akcji gaśniczej pożaru największe znaczenie ma szybkie rozpoczęcie procesu osuszania i przywracania obiektu do stanu pierwotnego. Substancje chemiczne w postaci oparów , które powstały podczas pożaru w połączeniu z wilgotnym powietrzem bardzo negatywnie wpływają na wszelkiego rodzaju powierzchnie obiektu.

Osuszanie po akcji gaśniczej - co warto wiedzieć

Jak najszybciej obniż wilgotność względną powietrza. Rozpocznij osuszenie budynku w celu wyeliminowania strat materialnych.
W razie potrzeby służymy pomocą!

Osuszanie zalanych ścian
osuszanie po ulewie łódź

Dlaczego warto osuszać obiekty po pożarze z firmą Osuszanie na Zawołanie

 • ograniczenie kosztów
 • szybkie doprowadzenie budynku do normalności
 • dokumentację z osuszania niezbędną dla Towarzystwa Ubezpieczeniowego
 • profesjonalną obsługę naszych fachowców
 • bezpłatne oględziny wraz z pomiarami wilgotności
 • przygotowanie oferty na przeprowadzenie prac osuszających
 • profesjonalne osuszenie budynku

Szczegółowych informacji chętnie udzielimy telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu.

Osuszanie po pożarze - krok po kroku

W pierwszej kolejności dokonamy oceny szkody i na tej podstawie nasz technik-doradca przygotuje dla Państwa kosztorys na przeprowadzenie koniecznych prac związanych z usunięciu szkody po pożarze (usunięcie sadzy ze ścian i sufitów, wszelkich osadów po pożarowych, dekontaminacji, plan prac odtworzeniowych).
Przedstawiamy dokładny plan działania krok po kroku, w trakcie wykonamy zdjęcia, pomiary wilgotności w zalanych miejscach a zanim przystąpimy do pracy wyjaśnimy jakie zagrożenia mogą wystąpić podczas prac usuwania skutków pożaru.
Kompleksowo wykonamy odnowę Twojego mienia – poniżej zapoznaj się ze wszystkimi pracami jakie dla Ciebie zrobimy.
Po wykonanej usłudze przygotujemy dokumentację dla ubezpieczyciela. Nasze usługi: czyszczenie po pożarze, osuszanie, pomiary wilgotności, odgrzybienie i usuwanie nieprzyjemnych zapachów po pożarze wykonujemy w całej Polsce.

ozonowanie - budynków

Usunięcie zapachów po pożarze - Ozonowanie

Likwidacja szkód po pożarze niestety zajmuje sporo czasu, ponieważ zazwyczaj należy przeprowadzić generalny remont mieszkania. Jednak usunięcie widocznych uszkodzeń to tylko połowa sukcesu. Wbrew pozorom najtrudniejszą kwestią do realizacji jest usunięcie odoru pożaru. Wietrzenie pomieszczenia to niestety w tym wypadku za mało. Aby osiągnąć najlepsze efekty, należy zastosować ozonowanie pomieszczenia.

Ozonowanie to bardzo skuteczny sposób na usunięcie wszelkich zapachów. Można dzięki niemu usunąć zarówno skutki samego pożaru, jak i wszystkich działań gaśniczych: wilgoci, pleśni, bakterii, alergenów czy też stęchlizny. Ozonowanie swoją skuteczność zawdzięcza wnikaniu ozonu w strukturę materii, które rozbija łańcuchy zapachowe. Należy pamiętać, że technika ta wymaga posiadania odpowiedniego sprzętu o wydajności dostosowanej do pomieszczenia – usługi tego typu oferują specjalistyczne firmy.

Osuszanie po pożarze Łódź- cennik

Na to częste pytanie dotyczące kosztów osuszania, nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Całkowity koszt danego procesu osuszania określamy indywidualnie dla danego obiektu. Robimy to zaraz po oględzinach naszego specjalisty. Na cenę końcową wpływa wiele czynników, takich jak:

 • ilość użytych urządzeń
 • wymiary budynku
 • stopień zawilgocenia pomieszczenia
 • grubość zewnętrznych i działowych ścian
 • użyte do pracy materiały
  Posiadanie planów budynku ułatwia znacznie oszacować koszty osuszenia. W sytuacji kiedy ich klient nie posiada, nasz technik dokona takich pomiarów budynku podczas oględzin.

Osuszanie po pożarze

Jeśli potrzebują Państwo konsultacji lub pomocy w przypadku osuszania po pożarze – prosimy o telefon.