Lokalizacja wycieków Łódź

Jesteśmy wyspecjalizowaną grupą specjalistów w dziedzinie lokalizacji wycieków na terenie woj. łódzkiego. Jesteśmy znani pod nazwą "ŚWIAT INSTALACJI".

Wykrywamy wycieki z instalacji wodnych grzewczych i kanalizacyjnych.

usuwanie-awarii-hydraulicznych
lokalizacja-wycieków-z-instalacji

Wykonujemy usługi związane z lokalizacją wycieków na sieciach wodociągowych i ciepłowniczych.

lokalizacja wycieków z rur w posadzce

Nasza firma „Świat Instalacji” świadczy usługi lokalizacji wycieków z rur w posadzce. Wykrywamy nieszczelności instalacji wewnątrz domów oraz na zewnątrz budynków, także nieszczelności sieci wodociągowych.  

W naszej codziennej pracy posługujemy się kilkonastoma metodami wykrywania przecieków w instalacjach wodnych. Nasi pracownicy – operatorzy urządzeń pomiarowych – posiadają bogate doświadczenie w tej dziedzinie. Działamy z najwyższą starannością. Jeśli podejrzewasz jakikolwiek wyciek z sieci wodociągowej, zgłoś się do nas – pomożemy!

wykrywanie - wycieków

Namierzanie i usuwanie awarii z rur wodnych

Najnowocześniejsze technologie  doświadczony personel  pozwalają nam zaproponować Państwu rozwiązanie problemu lokalizacji miejsc przecieku. Wychodzimy z założenia, że nie ma wycieku którego nie da się znaleźć, za to są nieszczelności które wymagają dużej wiedzy, doświadczenia i odpowiedniego sprzętu który poradzi sobie w rozwiązaniu problemu. Przeprowadzamy diagnostykę każdej instalacji, zaczynając od ogrzewania podłogowego, przechodząc przez wycieki w ziemi na dużych średnicach rur a kończąc na instalacji odpływowej czyli kanalizacji. Wielkość zlecenia ne ma dla nas znaczenia, podejmujemy się rozwiązania problemu zarówno tego dużego jak i tych małych.

 • przygotowanie i zebranie niezbędnej dokumentacji przez naszą firmę
 • pełna kontrola i dopilnowanie całego procesu lokalizacji przecieku i bezgotówkowej formy rozliczenia wykrywania przecieku
 • użycie profesjonalnego sprzętu
 • trafnie zdiagnozowany problem oraz podjęcie odpowiednich działań
 •  obsługa najlepszych specjalistów od wykrywania przecieków
 • bezpłatny pomiar i doradztwo w każdym przypadku
 • dajemy klientom możliwość bezgotówkowego rozliczenia się oraz podpowiadamy jak i gdzie należy złożyć dokumenty
 • w krótkim czasie pojawiamy się na oględzinach i wszelkich niezbędnych pomiarach
 • nasze usługi są przeprowadzane przez profesjonalnych techników z wieloletnim doświadczeniem
 • dysponujemy wysoce specjalistycznym sprzętem
 • oferowany przez nas sprzęt posiada certyfikaty CE i PCBC. Jest to gwarancją spełniania norm europejskich i wysokiej jakości urządzeń
 • osuszamy zarówno małe jak i duże domy na terenie woj. łódzkiego
 • posiadamy ogromne doświadczenie i wiedzę w temacie osuszania budynków.
szukanie-nieszczelności
skuteczna - lokalizacja - wycieków

Skuteczna lokalizacja przecieków z instalacji

ŚWIAT INSTALACJI – zajmujemy się profesjonalnym wykrywaniem przecieków z instalacji wody zimnej, ciepłej, kanalizacji i centralnego ogrzewania. Na tle konkurencji wyróżniamy się dzięki stosowaniu bezpiecznych metod i sprawdzonych technik lokalizacyjnych.

 • lokalizujemy wycieki w domach
 • lokalizujemy wycieki w mieszkaniach
 • lokalizujemy wycieki w sieciach wodociągowych
 • lokalizujemy wycieki w dachach płaskich i garażach

ZWROT PONIESIONYCH KOSZTÓW ZA LOKALIZACJE WYCIEKÓW

WAŻNE!

Zawsze należy sprawdzić czy w Państwa polisie jest zapis o zwrocie kosztów za POSZUKIWANIE NIESZCZELNOŚCI INSTALACJI . Jeśli nie ma owego zapisu  – warto zadzwonić do osoby która sprzedała ubezpieczenie, lub zapytać o to przy zgłoszeniu szkody na infolinii.

Należy pamiętać, że nieruchomości, na którą zaciągnięty był  ( jest ) kredyt mają bardzo dobre ubezpieczenie przez bank i zwykle ten wariant jest w polisieJeżeli posiadacie Państwo w swojej polisie POSZUKIWANIE PRZYCZYNY SZKODY – rozliczamy się za całą usługę bezgotówkowo. Podpisujecie Państwo odpowiednie dokumenty i cała usługę poszukiwania miejsca nieszczelności, naprawy instalacji oraz osuszania ROZLICZAMY BEZGOTÓWKOWO

Jeżeli nie posiadacie Państwo w swojej polisie zapisu o POSZUKIWANIU PRZYCZYNY SZKODY – nie możemy rozliczyć kosztów poszukiwania bezgotówkowo. Jednak koszty naprawy instalacji oraz osuszania wciąż jesteśmy w stanie rozliczyć bez gotówki  czy przelewu z Państwa strony.

Jesteśmy specjalistami w zakresie lokalizacji wycieków.

Świadczymy usługi z zakresu specjalistycznego poszukiwania miejsc nieszczelności instalacji  w mieszkaniach. Wykonujemy specjalistyczne pomiary oraz zajmujemy się usuwanie awarii . Nasz zespół specjalizuje się również w osuszaniu budynków. Na rynku polskim działamy od 2007 roku.  Dowiedz się więcej o specjalistach Świata Instalacji

Dlaczego my

Fachowa pomoc

Obsługują Państwa technicy z odpowiednim przygotowaniem – wykształceniem technicznym i kilkuletnim doświadczeniem.

Kompleksowa obsługa

Dowóz, pomiary oraz wykonanie niezbędnej dokumentacji dla ubezpieczalni to u nas standard.

Profesjonalne urządzenia

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie budowlanym, o dużych wydajnościach sięgających do 150 litrów na dobę

lokalizacja-przecieków

lokalizacja awarii hydraulicznych

Jeśli potrzebują Państwo konsultacji odnośnie lokalizacji awarii hydraulicznej z polisy ubezpieczeniowej wszelkiego rodzaju budynków na terenie Łodzi – prosimy o telefon.