Osuszanie ścian

Osuszanie zalanych i mokrych ścian

Osuszanie zalanych ścian

Osuszanie ścian na terenie województwa łódzkiego to jedna z profesji naszej firmy. Zajmujemy się osuszaniem ścian zarówno na skutek zalania jak i osuszania z wilgoci technologicznej. Dość często nasze prace wykonujemy w nowych budynkach w celu usunięcia wilgoci technologicznej i przyspieszenia prac wykończeniowych. Urządzenia na których pracujemy zapewniają skuteczne i profesjonalne osuszanie ścian wewnętrznych na terenie Łodzi i okolic oraz całego województwa łódzkiego. Posiadamy ogromne doświadczenie i profesjonalny sprzęt, który zapewni skuteczne, szybkie i bezinwazyjne osuszanie ścian. Zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli marzysz o suchych i bezpiecznych ścianach – bez wilgoci, pleśni, grzybów i innych szkodliwych alergenów.

Jesteśmy zawsze w gotowości, by skutecznie osuszyć ściany mieszkania czy budynku. Po zgłoszeniu problemu dobieramy jak najbardziej precyzyjną i efektywną metodę osuszania, tak aby szybko przywrócić wnętrze do funkcjonalności i nie pogłębiać skutków strat, zniszczeń które powstały na skutek zalania. Dobieramy najbardziej wydajny sprzęt, by w krótkim czasie uzyskać jak najlepsze rezultaty.

system do osuszania domu w Łodzi

Osuszanie ścian na terenie Łodzi i okolic

Jeśli dotknęło Cię zalanie na terenie Łodzi lub okolic zadzwoń do nas.

 • po przyjęciu zgłoszenia oferujemy bezpłatne oględziny na które umawiamy się tego samego dnia lub następnego
 • wykonujemy ekspertyzę, wszystkie niezbędne pomiary oraz przeprowadzamy szczegółowy wywiad z klientem
 • dobieramy najlepszą i najbardziej precyzyjną metodę osuszania
 • pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie specjalistycznym, korzystamy również z nagrzewnic elektrycznych, wentylatorów oraz mierników wilgotności
 • dajemy możliwość bezgotówkowej formy rozliczenia osuszania
 • przygotowujemy również niezbędną dokumentację dla firmy ubezpieczeniowej
 • w ramach naszych kompleksowych usług wykonujemy ozonowanie oraz odgrzybianie: usuwamy pleśń, grzyby oraz alergeny.

Osuszanie ścian po zalaniu

Osuszanie ścian po zalaniu to konieczność, jeśli chcemy aby nasze ściany powróciły do faktycznego stanu, sprzed szkody. Firma Osuszanie na zawołanie dysponuje profesjonalnym sprzętem, który pozwoli na przeprowadzenie niezbędnych działań, które z powodzeniem usuną niechcianą wilgoć. Głównym celem tych prac jest usunięcie z zalanych powierzchni wody, która pozostawiona do samoistnego wyschnięcia może doprowadzić do postępowania procesu niszczenia. Na skutek zalania ścian mogą pojawić się grzyby i pleśnie. Pojawiają się również inne problemy, takie jak: rozwarstwienie tynków, nieprzyjemne zapachy, uszkodzone konstrukcje obiektu oraz odkształcenia. Usuwanie tych skutków nie powinno być odwlekane w czasie, pamiętajmy że możemy narazić również mienie osób trzecich, w sytuacji gdy budynków wielorodzinnych.

Osuszanie zalanych ścian
osuszanie po ulewie łódź

Zalety naszego osuszania

Osuszanie z firmą osuszanie na zawołanie to gwarancja wysokiej jakości usług. Osuszając z nami ściany zyskujesz

 • ogromną oszczędność czasu. Pamiętajmy że szybka reakcja na problem zalania pozwala nam zniwelować powstanie pleśni na ścianach oraz grzybów.
 • błyskawiczne podjęcie działań pozwala nam uniknąć takich problemów jak: napuchnięte meble czy odpadające fronty
 • oszczędność czasu i pieniędzy (nasze osuszacze są energooszczędne)
 • pełne zminimalizowanie szkód
 • szybki powrót do komfortowych warunków
 • brak ryzyka powstania i rozwoju niebezpiecznych grzybów, pleśni które destrukcyjnie wpływają na nasze zdrowie i potęgują rozwój alergii
 • opiekę Państwa obiektu od początku aż do zakończenia procesu osuszania pomieszczenia

Osuszanie ścian cena

Cenę każdego zlecenia odnośnie osuszania ścian ustalamy zawsze indywidualnie. Każde zalanie ma inny wymiar i charakter oraz zależy od takich czynników jak

 • wielkość zalania
 • stan budynku
 • ilość i rodzaj przeprowadzonych prac
 • od momentu od czasu zalania do momentu osuszania
 • od rodzaju wycieku

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu telefonicznego. Zawsze będąc na miejscu, po zapoznaniu się zdanym problemem osuszania ścian, jesteśmy w stanie określić całkowity koszt.

Metody i techniki jakie stosujemy w procesie osuszania ścian

Firma – Osuszanie na zawołanie w swojej wieloletniej praktyce stosuje różne metody osuszania. Nie mamy jednej stałej recepty, stałego mechanizmu przy którym się kierujemy w procesie osuszania. Do każdego zlecenia osuszania ścian dobieramy najbardziej miarodajne i precyzyjne metody. Zawsze metodę osuszania ścian dopieramy odpowiednią do problemu. Stosujemy technikę pod posadzkową, osuszanie nadciśnieniowe oraz podciśnieniem, osuszanie adsorpcyjne, osuszanie kondensacyjne, osuszanie podczerwienią, osuszanie mikrofalowe oraz przez nagrzewanie.

Osuszanie przez nagrzewanie

Tę metodę przeprowadza się za pomocą nagrzewnic elektrycznych bądź olejowych. Powietrze w pomieszczeniu ogrzewa się do temperatury kilkudziesięciu stopni, co powoduje intensywne odparowywanie wilgoci.

osuszanie po ulewie łódź

Osuszanie mikrofalowe

Ta metoda działa podobnie jak kuchenka mikrofalowa tj. następuje nagrzewanie powierzchni muru i głębszych jego warstw. Wilgoć z murów zamienia się w parę wodną, następnie jest ona usuwana z pomieszczenia.

Osuszanie ścian

Jeśli potrzebują Państwo konsultacji lub pomocy w przypadku zalanych ścian – prosimy o telefon.