Osuszanie mieszkań Łódź

Jesteśmy wyspecjalizowaną grupą specjalistów w dziedzinie osuszania mieszkań na terenie woj. łódzkiego - Łódź. Jesteśmy znani pod nazwą "ŚWIAT INSTALACJI".

Profesjonalne usługi osuszania mieszkań po zalaniu.

POZNAJ DOŚWIADCZONY
I PEŁEN PASJI ŚWIAT INSTALACJI

Usługi osuszanie mieszkań na terenie woj. łódzkiego

Osuszanie mieszkań na terenie Łodzi i okolic to jedna z częstych wykonywanych przez firmę Osuszanie na Zawołanie usług. Osuszamy łódzkie mieszkania ale i również pojedyncze pokoje i pomieszczenia. Zalane mieszkanie a tym samym pojawienie się wilgoci w mieszkaniu to zmora wielu domowników. Najczęstszym powodem pojawienia się wilgoci w mieszkaniu jest jego zalanie, zarówno na skutek zalania przez sąsiada czy też wadliwej instalacji. Pierwszą oznaką zalania mieszkania, są oczywiście mało estetycznie wyglądające plamy. Pamiętajmy że z czasem pojawiają się pleśnie, grzyby i alergeny które z dnia na dzień się rozwijają. Nie tylko pogłębiając straty w mieszkaniu ale również zagrażając naszemu zdrowiu. Pleśń destrukcyjnie działa na nasz układ oddechowy, prowadzi do alergii skórnych i innych dolegliwości jak chociażby ból głowy. Ważne aby w przypadku zalania mieszkania działać szybko i skutecznie, nie odkładać prac osuszających na później, bo w ten sposób tylko pogłębiamy straty w mieszkaniu i narażamy niepotrzebnie nasze zdrowie. Nasza firma od lat zajmuje się osuszaniem mieszkań, indywidualnie dobierając plan działania dla danego mieszkania i specjalistyczny sprzęt. Działamy bezinwazyjnie, bez ryzyka że użyte przez nas sprzęty w jakikolwiek sposób uszkodzą mieszkanie. Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług – zapraszamy do kontaktu.

system do osuszania domu w Łodzi

Na czym polega osuszanie mieszkania po zalaniu?

Osuszanie mieszkań polega w wielkim stopniu na nagrzewaniu murów do wysokiej temperatury co ma zbawienny wpływ na odparowanie wilgoci. W ten sposób dość szybko przywracamy wilgotność powietrza do równowagi i zapewniamy ochronę ścianom i podłogom w mieszkaniu. Osuszanie jest przy tym stosunkowo szybkie co także jest jego sporym plusem. Warto jednak mieć na uwadze fakt, iż wilgoć może pojawić się ponownie. Niezbędne jest zatem baczne obserwowanie procesu osuszania. Zdarzają się sytuacje gdzie jeden zabieg osuszania nie jest wystarczający by osiągnąć oczekiwany efekt. W przypadku osuszania mieszkań zależy nam na tym alby raz na zawsze pozbyć się uporczywej wilgoci które wpływa negatywnie na stan naszego mieszkania jak i zdrowia. W osuszaniu mieszkania liczy się nie tylko osuszanie konkretnych miejsc gdzie mamy apogeum zniszczeń poprzez pojawienie się wilgoci. Należy dokładnie osuszać całe ściany. Całkowite osuszanie mieszkań daje najlepsze rezultaty i gwarancje że z wilgocią się pożegnamy raz na zawsze.

Osuszanie mieszkań

Lata praktyki w osuszaniu mieszkań na terenie woj. łódzkiego pozwoliły nam na opracować autorski plan działań, według którego pracujemy bezinwazyjnie, szybko ale też skutecznie. Po każdym zgłoszeniu odnośnie zalania mieszkania – niezwłocznie reagujemy,

 •  W jak najkrótszym czasie pojawiamy się w danym zalanym mieszkaniu
 • Odbywają się dogłębne oględziny, które pozwolą nam ocenić faktyczny stan mieszkania i wielkość zalania
 • Wybieramy najlepszą metodą osuszania i specjalistyczny sprzęt
 • Podajemy czas i okres wykonywanych prac
 • Po akceptacji klienta – podpisujemy umowę
 • Wychodzimy z propozycją bezgotówkowej formy rozliczenia
 • Zapewniamy pełną dokumentację
 • Instalujemy w ustalonym czasie sprzęty i rozpoczynamy prace
Osuszanie zalanych ścian
osuszanie po ulewie łódź

Osuszanie mieszkań Łódź - dlaczego warto z nami?

Dlaczego warto z nami osuszyć mieszkanie na terenie Łodzi i okoli? Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem a osuszanie to nie tylko nasza praca ale również ogromne zamiłowanie do tego co robimy, ponadto:

 • nasze osuszacze pozwolą szybko i bezinwazyjnie pozbyć się wilgoci po zalaniu, powodzi czy awarii instalacji wodnej
 • przygotujemy również dokumentację dla ubezpieczyciela w celu uzyskania zwrotu kosztów osuszenia
 • specjalistyczne sprzęty i metody które wykorzystujemy do osuszania kilkukrotnie skrócą czas, zapewniając szybszą realizację prac budowlanych
 • oferowany przez nas sprzęt posiada certyfikaty CE i PCBC. Jest to gwarancją spełniania norm europejskich i wysokiej jakości urządzeń
 • oferujemy swoje usługi w Łodzi i w całym województwie łódzkim
 • gwarantujemy atrakcyjne ceny
 • obsługujemy klientów indywidualnych, mniejsze oraz większe firmy, oraz spółdzielnie mieszkaniowe

Osuszanie mieszkania po zalaniu Łódź - cena

To dość popularne pytanie, na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Zawsze do wyceny osuszania mieszkania podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze kilka czynników, takich jak:

 • ilość i rodzaj użytego sprzętu do osuszania mieszkania
 • kubatura budynku
 • stopień zawilgocenie mieszkania
 • grubość ścian mieszkania
 • użyte specjalistyczne sprzęty do osuszania
 • dodatkowe materiały
  Dokładną wycenę osuszania mieszkania wykonujemy tuż po oględzinach. Pamiętajmy że, posiadanie planów budynku ułatwia znacznie oszacować koszty osuszenia.

Osuszanie mieszkań

Jeśli potrzebują Państwo konsultacji lub pomocy w przypadku zalanego mieszkania – prosimy o telefon.