Osuszanie po powodzi

firma osuszająca budynki

Zajmujemy się osuszaniem po powodzi

Zajmujemy się specyficzną i dość trudną specjalizacją jaką jest osuszanie mienia. Zdobyte przez nas doświadczenie i wiedza pozwalają  naszej firmie na świadczenie usług o wysokim standardzie. W czasie istnienia a to już 12 lat, jesteśmy w stanie zagwarantować to co najlepsze czyli : uczciwość, fachowość i profesjonalne urządzenia do ciężkich prac. Zapraszamy!

Profesjonalne osuszanie po powodzi

Celem naszych usługo jest usuwanie skutków zalań wodnych, spowodowanych przez powódź.

 Dlaczego woda powodziowa jest taka szkodliwa?

 W wodach  powodziowych zawarte jest mnóstwo osadów pochodzenia organicznego i nieorganicznego. Zawierają one zanieczyszczenia chemiczne i biologiczne różnego pochodzenia.  Pozostawienie ich w budynku może prowadzić do różnego rodzaju chorób i schorzeń.  W walce z tak szkodliwym zjawiskiem stosujemy preparaty i techniki osuszające które w okresie kilku lat stosowania i udoskonalania technik radzenia sobie z problemami powodziowymi stawiają  naszą firmę w czołówce specjalistycznych firm.

Zakres w jakim działamy !

Osuszanie po powodzi – woj łódzkie i mazowieckie oraz okolice.

Wykonujemy osuszanie  budynków, mieszkań, magazynów, hal i piwnic po powodziach i podtopieniach w województwach

  • łódzkim
  • mazowieckim
  • świętokrzyskim
  • wielkopolskim

Przez cały proces usuwania skutków powodzi jesteśmy do Państwa dyspozycji.  Jako jedna z nielicznych firm osuszających wprowadziliśmy zdalny system pomiarów stopnia zawilgocenia, inteligentny system postępów prac po powodziowych i obsługi urządzeń osuszających. 

Koszt osuszania po powodzi  jest zależny od kilku czynników, taki jak:

  • ilość użytych urządzeń
  • wymiaru budynku 
  • stopień zawilgocenia pomieszczenia 
  • użytego sprzętu

Nasi technicy dokonują wszystkich niezbędnych pomiarów budynku podczas oględzin. Zapraszamy do kontaktu. 

Usuwamy skutki podtopień budynków-
dla nas liczy się efekt końcowy!

Specjalizujemy się w lokalizacji wycieków w instalacjach sanitarnych oraz grzewczych. Znajdujemy miejsca przecieków w instalacjach: wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania. Lokalizujemy przecieki w domach, firmach, zakładach przemysłowych, na dachach, garażach, tarasach czy w piwnicach. Wykrywamy źródła nieprzyjemnego zapachu z rur. Zajmujemy się wykrywaniem przecieków w instalacjach przeciwpożarowych, sieciach wodociągowych oraz sieciach kanalizacyjnych.

Osuszamy mieszkania, domy, lokale biurowe czy zakłady przemysłowe. Pomagamy usuwać skutki zalań w następstwie nagłych zdarzeń jak ulewne deszcze, nawałnice lub awarie w instalacjach. Osuszamy różne elementy budynków: ściany, posadzki, sufity. Pomagamy także w osuszaniu technologicznym, skracając czas wykonywanych budowlanych lub remontowych. Nasze doświadczenie i zaangażowanie pozwala naszym klientom zminimalizować straty, czas i nerwy.

Wykonujemy profesjonalne usługi  diagnostyki materiałów budowlanych. Korzystamy wyłącznie z renomowanych producentów sprzętu i najnowocześniejszych technologii. Wykonujemy pomiary zawilgocenia dla firm ubezpieczeniowych Pomagamy firmom i klientom z Łodzi i pobliskich miejscowości.

Osuszanie po powodzi - Łódź, warszawa, Kielce, Koło

Jeśli potrzebują Państwo konsultacji lub pomocy w przypadku osuszania po powodzi – prosimy o telefon.