• E-mail: kontakt@swiatinstalacji.eu

  • Telefon kontaktowy: 509 66 02 15

   Świat Instalacji - Usługi dla twojego domu

   Witamy w Świat Instalacji.

   OSUSZANIE BUDYNKÓW

   Chętnie udzielimy Państwu informacji dotyczących sposobów likwidacji szkód po zalaniu domu czy mieszkania. Przygotujemy ofertę urządzeń potrzebnych do likwidacji szkody. Zajmiemy się dokumentacją dotyczącą państwa szkody co jest potrzebne do zakładu ubezpieczeniowego w celu wypłaty odszkodowania.

   Dokładnie czym się zajmujemy.

   Świadczymy usługi z zakresu specjalistycznego osuszania budynków i mieszkań po różnego rodzaju zalaniach czy awariach wodno – kanalizacyjnych. Wiemy jak uciążliwe jest doprowadzenie budynku do stanu pierwotnego dlatego w tym celu wykorzystujemy profesjonalny sprzęt renomowanych producentów takich jak Trotec czy Corroventa. Dzięki nowoczesnej technice i wysoce wydajnym sprzęcie jesteśmy w stanie skrócić czas wykonywanych prac do minimum. Główną naszą specjalizacją jest osuszanie po awariach instalacji sanitarnych, grzewczych , po powodzi, bądź gwałtownych ulewach czy skutkach akcji gaśniczych. Skupiamy się na obszarze całego województwa łódzkiego.

   Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresie usuwania szkód zalaniowych. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem z branży budowlanej. Nasza wiedza zarówno techniczna i merytoryczna gwarantuje dobór odpowiednich metod i technik do procesu osuszania zalanych powierzchni.

   Oferujemy:

   – osuszanie budynków po zalaniu

   – wykrywanie wycieków wody w instalacjach wodno-kanalizacyjnych i grzewczych znajdujących się w strefach izolacyjnych

   – odgrzybianie i ozonowanie pomieszczeń

   – przygotowanie odpowiedniej dokumentacji

   – profesjonalne doradztwo

   – atrakcyjne ceny i rabaty dla stałych Klientów

   osuszanie mieszkań łódź

   osuszanie mieszkań łódź

   Nasze wsparcie techniczne oferujemy 7 dni w tygodniu, również w święta i dni ustawowo wolne od pracy. Działamy na terenie Łodzi, Warszawy i pobliskich miejscowości.

   Szybki kontakt!
   +
   Wyślij!