• Pracujemy PON-PT. w godz. 8:00 - 18:00. Nagłe awarie: 7 dni w tygdodniu do godz. 22:00

o nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dziedzinie osuszania budynków z łodzi.

Świat Instalacji to firma zajmująca się praktycznymi rozwiązaniami w dziedzinie usuwania szkód wodnych spowodowanych przez awarie instalacji czy opady atmosferyczne.Jesteśmy w stanie zlokalizować wycieki  na instalacjach wodnych kanalizacyjnych, grzewczych, dachach płaskich i wodociągach. Usuwamy skutki zalania obiektów poprzez osuszanie budynków. Na rynku polskim jesteśmy od 2007 r. i od tego czasu poszerzamy swoje usługi o nowe działy branży instalacyjnej.

Nasza specjalizacja

Skuteczne usuwanie szkód wodnych   WOJ. ŁÓDZKIE

Wykrywanie przecieków

Specjalizujemy się w lokalizacji wycieków w instalacjach sanitarnych oraz grzewczych. Znajdujemy miejsca przecieków w instalacjach: wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania. Lokalizujemy przecieki w domach, firmach, zakładach przemysłowych, na dachach, garażach, tarasach czy w piwnicach. Wykrywamy źródła nieprzyjemnego zapachu z rur. Zajmujemy się wykrywaniem przecieków w instalacjach przeciwpożarowych, sieciach wodociągowych oraz sieciach kanalizacyjnych.

Osuszanie budynków

Osuszamy mieszkania, domy, lokale biurowe czy zakłady przemysłowe. Pomagamy usuwać skutki zalań w następstwie nagłych zdarzeń jak ulewne deszcze, nawałnice lub awarie w instalacjach. Osuszamy różne elementy budynków: ściany, posadzki, sufity. Pomagamy także w osuszaniu technologicznym, skracając czas wykonywanych budowlanych lub remontowych. Nasze doświadczenie i zaangażowanie pozwala naszym klientom zminimalizować straty, czas i nerwy.

Wynajem osuszaczy powietrza

Zapraszany do naszej wypożyczalni pochłaniaczy wilgoci, cyrkulatorów powietrza i nagrzewnic. Korzystamy wyłącznie z renomowanych producentów sprzętu i najnowocześniejszych technologii.  Pomagamy w doborze urządzeń  firmom i klientom indywdualnym.

Osuszanie ścian, podłóg i sufitów

Osuszanie tynków

Osuszanie posadzek

Osuszanie garaży podziemnych

Osuszanie piwnic

Osuszanie dachów​

co nas wyróżnia....

Skuteczna diagnostyka i  profesjonalne podejście do działania

Wysokiej półki urządzenia

Pracujemy na sprzęcie wiodących światowych producentów.

Gwarancja

Udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na naprawę oraz od 24 do 60 miesięcy gwarancji w przypadku nowych instalacji.

Ubezpieczenie OC

Posiadamy polisę ubezpieczeniową od prowadzonej działalności.

ZADZWOŃ DO NAS