NASZYM CELEM JEST RZETELNA OBSŁUGA

Osuszanie Budynków i Mieszkań po Zalaniu - Wynajem Osuszaczy Powietrza. Świat Instalacji Feliksińska 12C, 92-637 Łódź

Witamy na stronie ŚWIATA INSTALACJI

Świadczymy usługi z zakresu specjalistycznego osuszania budynków i mieszkań po różnego rodzaju zalaniach czy awariach wodno – kanalizacyjnych. Wiemy jak uciążliwe jest doprowadzenie budynku do stanu pierwotnego dlatego w tym celu wykorzystujemy profesjonalny sprzęt renomowanych producentów takich jak Trotec czy Corroventa. Dzięki nowoczesnej technice i wysoce wydajnym sprzęcie jesteśmy w stanie skrócić czas wykonywanych prac do minimum. Główną naszą specjalizacją jest osuszanie po awariach instalacji sanitarnych, grzewczych , po powodzi, bądź gwałtownych ulewach czy skutkach akcji gaśniczych. Skupiamy się na obszarze całego województwa łódzkiego.

Firma osuszająca budynki po zalaniu

OSUSZANIE BUDYNKÓW

💧 Specjalizujemy się w osuszaniu budynków z wilgoci technologicznej, wilgoci powstałej w wyniku opadów atmosferycznych bądź awarii instalacji wodno-kanalizacyjnych.

💧Dowóz, pomiary oraz wykonanie niezbędnej dokumentacji dla ubezpieczalni do u nas standard.

💧Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie budowlanym, o dużych wydajnościach sięgających do 150 litrów na dobę

💧 Zapewniamy Instalację sprzętu na budowie oraz fachowa pomoc w celu uzyskania najwydajniejszego procesu osuszania. Gwarantujemy najwyższy poziom osuszania.

Zapraszamy
☎️ Tel: 509-660-016

Nasze wsparcie techniczne oferujemy 7 dni w tygodniu, również w święta i dni ustawowo wolne od pracy. Działamy na terenie Łodzi, Warszawy i pobliskich miejscowości.

Chętnie udzielimy Państwu informacji dotyczących sposobów likwidacji szkód po zalaniu domu czy mieszkania. Przygotujemy ofertę urządzeń potrzebnych do likwidacji szkody. Zajmiemy się dokumentacją dotyczącą państwa szkody co jest potrzebne do zakładu ubezpieczeniowego w celu wypłaty odszkodowania.

ZAPRASZAMY

WŁAŚCICIEL: ŁUKASZ ANUSZCZYK