Usuwanie wilgoci

Zajmujemy się usuwaniem wilgoci budowlanej oraz lokalizacją nieszczelności instalacji

Osuszanie -usuwanie zawilgoceń

Niezależnie od tego, czy szkodę spowodował przeciek, czy gwałtowne opady deszczu, nasi specjaliści potrafią reagować szybko, efektywnie i skutecznie. W pierwszej kolejności przeprowadzamy pomiary zawilgocenia mające na celu określenie zniszczeń Państwa mienia. Rozwiązania i technologie jakie posiadamy w dziedzinie likwidacji wilgoci w znacznym stopniu likwidują potrzebę gruntownego remontu. Dzięki szybkiemu czasowi reakcji na zgłoszenie, jesteśmy w stanie jeszcze tego samego dnia zaproponować konkretne rozwiązanie techniczne oraz zainstalować odpowiednie maszyny.
W celu przybliżenia technologii jaką oferujemy przedstawiamy krótkie zestawienie.

pompowanie-wody-z-piwnicy

Osuszanie wilgoci budowlanej Łódź

Usługi usuwanie wilgoci z pomieszczeń

Wykonujemy usługi związane z usuwaniem wilgoci budowlanej w nowo wybudowanych domach, mieszkaniach, halach i biurach. Zapewniamy kompletne systemy pochłaniające wilgoć oparte na urządzeniach grzewczych, osuszaczach adsorpcyjnych, osuszaczach kondensacyjnych, promiennikach podczerwieni i cyrkulatorach powietrza. 

Osuszanie w celu przyśpieszenia prac związanych z wykańczaniem wnętrz

Cały proces prac budowlanych przebiega kilkakrotnie szybciej przy użyciu osuszaczy, niż w naturalnych warunkach. W naszej firmie instalujemy system monitoringu który pozwala na ciągły nadzór parametrów wilgoci .

Osuszanie zalanych ścian
osuszanie po ulewie łódź

Osuszymy i usuwamy zawilgocenia z różnych pomieszczeń

Nasza firma kompleksowo zajmie się osuszeniem wilgoci budowlanej.

Jak działamy?

 1. Po telefonie zgłoszeniowym oferujemy bezpłatne oględziny w jak najszybszym terminie. Rozumiemy, że w przypadku wilgoci należy działać szybko.
 2. Dokonujemy fachowych oględzin miejsca wystąpienia szkody, przeprowadzamy szczegółowy wywiad z Klientem, mierzymy wszystkie niezbędne wielkości,
 3. Dobieramy najbardziej odpowiednią metodę osuszania dopasowaną do specyfiki pomieszczenia lub budynku oraz materiałów, z jakich wykonana jest przegroda.
 4. Proces osuszania realizujemy tak, aby w jak najmniej inwazyjny sposób skutecznie osuszyć dotknięty wilgocią obszar. Nasze działania staramy się realizować kompleksowo i usuwać także przyczynę zawilgocenia, a nie tylko jego skutki.
 5. Zajmujemy się przygotowaniem wymaganej przez ubezpieczycieli dokumentacji technicznej z realizacji usługi. Podpowiadamy gdzie i jakie dokumenty należy złożyć.
 6. Oferujemy bezgotówkową formę rozliczenia naszych usług.
 7. W ofercie naszych usług posiadamy ozonowanie oraz odgrzybianie – usuwamy pleśń, grzyby oraz alergeny.

Osuszanie wilgoci
poprzez osuszacze kondensacyjne

Zastosowanie osuszaczy kondensacyjnych zapewnienia osuszanie powietrza lub materiałów budowlanych. Pobierane, wilgotne powietrze jest schładzane do uzyskania kondensacji wilgoci we wnętrzu urządzenia, czyli tam, gdzie winno odbywać się osuszanie. Dużą zaletą tego efektu jest stopniowy spadek wilgotności przy niskim zużyciu energii. Mobilne osuszacze kondensacyjne są idealnie przystosowane do zmiennych warunków eksploatacji, spotykanych w warsztacie, biurze, magazynie, laboratorium lub też zastosować prywatnych. Urządzenie jest niezwykle przydatne przy utrzymywaniu niskiej wilgotności lub przygotowaniu powietrza w zastosowaniach przemysłowych, w celu ochrony przed korozją oraz powstawaniem kondensatu w pompowniach oraz stacjach pomp, przy konserwacji przestojowej, piaskowaniu, pracach zabezpieczających przed korozją lub do zastosowań budowlanych.

Osuszanie wilgoci - jaka cena?

Osuszanie wilgoci budowlanej – proponujemy urządzenia o wysokich parametrach w rozsądnych pieniądzach ! Końcowa wycena usługi osuszania wilgoci zależy od kilku czynników, m.in.:

 • rodzaju muru – budulca, porowatości i innych jego właściwości,
 • rodzaju użytych metod, sprzętu,
 • czasu, jaki przeznaczymy na usługę,
 • stopnia zawilgocenia muru oraz wielkości obszaru, jaki poddany jest osuszaniu.

Profesjonalni technicy z branży osuszania podczas oględzin dokonają wszelkich niezbędnych pomiarów i dobiorą właściwy tor postępowania w procesie osuszania murów i całych pomieszczeń oraz budynków. Zapraszamy do kontaktu z firmą „Świat instalacji” – odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy i umówimy dogodny termin wykonania oględzin. 

Osuszamy obiekty budowlane-
dla nas liczy się efekt!

osuszanie-po-zalaniu

Nasza firma wyróżnia się na rynku szybką realizacją zleceń, profesjonalizmem pracowników oraz miłą obsługą. Świadczymy usługi zarówno firmom jak i klientom indywidualnym. Zajmiemy się Twoim domem, mieszkaniem, biurem, fabryką, czy urzędem.

Konstrukcja podłogi składająca się z wielu warstw jest koniecznością w zapewnieniu izolacyjności termicznej, akustycznej i przeciwwilgociowej budynku. Pełni ona również funkcję przenoszenia obciążeń i komfortu poruszania się na co dzień. Sytuacja, w której dochodzi do zalania, czy przedostania się wody do poszczególnych warstw konstrukcji podłogi skutecznie i trwale więzi wilgoć pomiędzy poszczególnymi warstwami. Stan ten wymaga zastosowania techniki osuszania podposadzkowego.

Dzięki nowoczesnej technice i wysoce wydajnym sprzęcie jesteśmy w stanie skrócić czas wykonywanych prac budowlanych czy remontowych do minimum. Pomagamy osuszać posadzki po wylewkach, tynki. Usunięcie wilgoci technologicznej pozwala na prowadzenie dalszych prac wykończeniowych jak: układanie glazury czy terakoty, układanie paneli czy malowanie.

Osuszanie wilgoci budowlanej

Osuszanie wilgoci w mieście Łodzi to nasza codzienność. Zapraszamy do kontaktu z nasza firmą „Świat instalacji”. Nasi fachowcy kompleksowo zajmą się osuszaniem murów.