OSUSZANIE MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

Osuszamy świeżo położone gładzie i inne tynki dekoracyjne w celu przyśpieszenia prac wykończeniowych.

POZNAJ DOŚWIADCZONY
I PEŁEN PASJI ŚWIAT INSTALACJI

Profesjonalne osuszanie gładzi

Naszym celem jest usunięcie w jak najkrótszym czasie zawilgoceń gładzi, zarówno w procesie technologicznym czyli podczas ich nakładania -przyspieszenie prac wykończeniowych. Jak i w czasie kiedy nastąpiło ich zalanie, -podczas ulewy, awarii czy najczęściej spotykanego zjawiska jakim jest zalanie przez sąsiada.

Osuszanie gładzi Łódź

Osuszamy gładzie  i innych  struktur wykończeniowych na ścianach i sufitach

Wykonujemy osuszanie  budynków, mieszkań, magazynów, hal i piwnic po powodziach i podtopieniach w województwach

  • łódzkim
  • mazowieckim
  • świętokrzyskim
  • wielkopolskim

Przez cały proces usuwania skutków powodzi jesteśmy do Państwa dyspozycji.  Jako jedna z nielicznych firm osuszających wprowadziliśmy zdalny system pomiarów stopnia zawilgocenia, inteligentny system postępów prac po powodziowych i obsługi urządzeń osuszających. 

Osuszanie gładzi w pomieszczeniu, po jej położeniu

Naszym celem jest usunięcie w jak najkrótszym czasie zbyt dużej ilości wody pozostałej po procesie technologicznym czyli podczas ich nakładania. Nasze urządzenia w ciągu jednej doby zbierają z powietrza około  15  litrów wody  – w ciągu jednego dnia jest szansa na wysuszenie warstwy gładzi położonej na ścianach. Zastosowanie jednego bądź  większej ilości urządzeń to przyśpieszenie prac o kilka dni. Warto pomyśleć czy to się państwu opłaca, według nas to prosta kalkulacja.

 

osuszanie mieszkań na terenie łodzi

Osuszanie tynków gipsowych

Mokre tynki gipsowe czyli potocznie nazywane maszynowymi, od wielu lat cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników z uwagi na szybkość wykonania i późniejszą estetykę przy  fazie obróbki. Należy pamiętać że po ich nałożeniu należy odpowiednio zadbać o ich proces schnięcia. O ile przez pierwsze 7-14 należy utrzymywać wymaganą temperaturę w granicach 15-25 stopni  i cyrkulację  w pomieszczeniu, to dalszy proces osuszania jest nieco bardziej skomplikowany. Wynika to z porowatości materiału i jego struktury. Do tego celu proponujemy osuszacze kondensacyjne bądź adsorpcyjne oraz cyrkulator powietrza. 

Koszt osuszania materiałów budowlanych w tym gładzi szpachlowych  jest zależny od kilku czynników, taki jak:

  • ilość użytych urządzeń
  • wymiaru budynku 
  • stopień zawilgocenia pomieszczenia 
  • użytego sprzętu

Nasi technicy dokonują wszystkich niezbędnych pomiarów budynku podczas oględzin. Zapraszamy do kontaktu. 

Usuwamy zawilgocenia materiałów budowlanych
dla nas liczy się efekt końcowy!

Specjalizujemy się w lokalizacji wycieków w instalacjach sanitarnych oraz grzewczych. Znajdujemy miejsca przecieków w instalacjach: wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania. Lokalizujemy przecieki w domach, firmach, zakładach przemysłowych, na dachach, garażach, tarasach czy w piwnicach. Wykrywamy źródła nieprzyjemnego zapachu z rur. Zajmujemy się wykrywaniem przecieków w instalacjach przeciwpożarowych, sieciach wodociągowych oraz sieciach kanalizacyjnych.

Osuszamy mieszkania, domy, lokale biurowe czy zakłady przemysłowe. Pomagamy usuwać skutki zalań w następstwie nagłych zdarzeń jak ulewne deszcze, nawałnice lub awarie w instalacjach. Osuszamy różne elementy budynków: ściany, posadzki, sufity. Pomagamy także w osuszaniu technologicznym, skracając czas wykonywanych budowlanych lub remontowych. Nasze doświadczenie i zaangażowanie pozwala naszym klientom zminimalizować straty, czas i nerwy.

Wykonujemy profesjonalne usługi  diagnostyki materiałów budowlanych. Korzystamy wyłącznie z renomowanych producentów sprzętu i najnowocześniejszych technologii. Wykonujemy pomiary zawilgocenia dla firm ubezpieczeniowych Pomagamy firmom i klientom z Łodzi i pobliskich miejscowości.

Osuszanie gładzi

Jeśli potrzebują Państwo konsultacji lub pomocy w przypadku osuszania po powodzi – prosimy o telefon.