POZBĄDŹ SIĘ WODY Z POSADZKI

Zajmujemy się skutecznym osuszaniem i wypompowywaniem zalegającej wody po powodzi w firmach i zakładach w woj. łódzkim

POZNAJ DOŚWIADCZONY
I PEŁEN PASJI ŚWIAT INSTALACJI

Zalegająca woda - co teraz?

Celem naszych usługo jest doprowadzenie osuszanego budynku do stanu pierwotnego tj. przed zalaniem. 

 Dlaczego Wodanie nie zebrana w odpowiednim czasie robi szkody?

Sprawą oczywista jest utrzymanie  odpowiednich parametrów wilgoci w użytkowanych obiektach. Woda która zdąży przedostać się w strefę izolacji bądź w tzw. pustki powietrzne zaczyna wytwarzać nieprzyjemne zapachy i zarodniki grzybów z uwagi na świetne warunki do ich rozwoju . 

usuwamy skutki zalań
usuwamy skutki zalań

Pierwsze kilka godzin ratuje budynek!

Niekiedy klienci czekają aż woda sama opadnie bądź wsiąknie w materiał budowlany. Nic bardziej mylnego! Im szybciej wypompujemy wodę i osuszymy powierzchnie poprzez jej zebranie tym czas osuszania skróci się o kilka dni . 

Wykonujemy usuwanie zalegającej wody z powierzchni po powodziach i podtopieniach w województwie łódzkim i mazowieckim

Przez cały proces usuwania skutków powodzi jesteśmy do Państwa dyspozycji.  Jako jedna z nielicznych firm osuszających wprowadziliśmy zdalny system pomiarów stopnia zawilgocenia, inteligentny system postępów prac po powodziowych i obsługi urządzeń osuszających. 

Koszt osuszania po powodzi  jest zależny od kilku czynników, taki jak:

  • ilość użytych urządzeń
  • wymiaru budynku 
  • stopień zawilgocenia pomieszczenia 
  • użytego sprzętu

Nasi technicy dokonują wszystkich niezbędnych pomiarów budynku podczas oględzin. Zapraszamy do kontaktu. 

Usuwamy skutki podtopień budynków-
dla nas liczy się efekt końcowy!

sprawdź pozostałe nasze usługi!

Specjalizujemy się w lokalizacji wycieków w instalacjach sanitarnych oraz grzewczych. Znajdujemy miejsca przecieków w instalacjach: wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania. Lokalizujemy przecieki w domach, firmach, zakładach przemysłowych, na dachach, garażach, tarasach czy w piwnicach. Wykrywamy źródła nieprzyjemnego zapachu z rur. Zajmujemy się wykrywaniem przecieków w instalacjach przeciwpożarowych, sieciach wodociągowych oraz sieciach kanalizacyjnych.

Osuszamy mieszkania, domy, lokale biurowe czy zakłady przemysłowe. Pomagamy usuwać skutki zalań w następstwie nagłych zdarzeń jak ulewne deszcze, nawałnice lub awarie w instalacjach. Osuszamy różne elementy budynków: ściany, posadzki, sufity. Pomagamy także w osuszaniu technologicznym, skracając czas wykonywanych budowlanych lub remontowych. Nasze doświadczenie i zaangażowanie pozwala naszym klientom zminimalizować straty, czas i nerwy.

Wykonujemy profesjonalne usługi  diagnostyki materiałów budowlanych. Korzystamy wyłącznie z renomowanych producentów sprzętu i najnowocześniejszych technologii. Wykonujemy pomiary zawilgocenia dla firm ubezpieczeniowych Pomagamy firmom i klientom z Łodzi i pobliskich miejscowości.

Usuwanie zalegającej wody- Łódź

Jeśli potrzebują Państwo konsultacji lub pomocy w przypadku osuszania po powodzi – prosimy o telefon.