Osuszanie budynków Grodzisk Mazowiecki

Jesteśmy wyspecjalizowaną grupą specjalistów w dziedzinie osuszania budynków na terenie Grodziska Mazowieckiego. Jesteśmy znani pod nazwą "ŚWIAT INSTALACJI".

Osuszamy firmy, zakłady, fabryki, biura i urzędy
w całej Polsce
Osuszamy domy, mieszkania, piwnice
i garaże w Grodzisku Mazowieckim
i woj.mazowieckim

Osuszanie budynków Grodzisk Mazowiecki

Osuszanie budynków na terenie Grodziska Mazowieckiego to jedna z głównych gałęzi naszej profesji. Nasza firma zdobyła renomę i poważanie na rynku dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu i nowoczesnemu parkowi maszyn osuszających, jakie posiada. Wynika to z naszych nowoczesnych i sprawdzonych metod osuszania tynków, posadzek, ścian i całych budynków. Wykorzystujemy do tego zaawansowany technologicznie sprzęt, który nigdy nie zawodzi i cieszy się uznaniem klientów z uwagi na niskie zużycie energii elektrycznej i kultury pracy. Stawiamy również na sprawdzone i pewne rozwiązania w kwestii usuwania wilgoci – świadomie i z pełną odpowiedzialnością podejmujemy decyzje o technice i metodzie osuszania. Bezpieczeństwo podczas pracy, zarówno nasze jak i użytkownika jest dla nas istotną kwestią – dbamy o najmniejsze szczegóły, nasze urządzenia przed oddaniem do użytkowania są poddawane testom elektrycznym.

Osuszanie budynków na terenie Grodziska i okolic składa się z kilku etapów, które zawsze starannie przeprowadzamy:

 • oględziny budynku (tuż po wezwaniu) – odbywają się na miejscu,
 • szczegółowe pomiary,
 • dokładna ekspertyza,
 • zaproponowanie najbardziej skutecznej metody osuszania oraz sprzętu, który zostanie użyty w procesie osuszania,
 • podpisanie umowy i spisanie wszelkich warunków współpracy,
 • instalacja sprzętów osuszających, które są bezinwazyjne dla budynku,
 • rozliczenie – nasi Klienci mają możliwość bezgotówkowej formy rozliczenia. Podpowiadamy jakie dokumenty należy złożyć oraz w jakim miejscu,
 • krok po kroku wyjaśniamy Klientom całą procedurę.

Usuwanie wody, wilgoci z zalanego budynku to dla każdego gorszy moment, który wiąże się z podjęciem wielu prac, mających na celu przywrócenie funkcjonalności pomieszczenia lub całego budynku, a przy tym należy zapewnić użytkownikom bezpieczeństwo. Nasza firma służy wsparciem i fachowym doradztwem w procesie osuszania budynków:

 • dajemy klientom możliwość bezgotówkowego rozliczenia się oraz podpowiadamy, jak i gdzie należy złożyć dokumenty,
 • w krótkim czasie pojawiamy się na oględzinach i wszelkich niezbędnych pomiarach,
 • nasze usługi są przeprowadzane przez profesjonalnych techników z wieloletnim doświadczeniem,
 • dysponujemy wysoce specjalistycznym sprzętem,
 • oferowany przez nas sprzęt posiada certyfikaty CE i PCBC. Jest to gwarancją spełniania norm europejskich i wysokiej jakości urządzeń,
 • osuszamy zarówno małe, jak i duże domy na terenie woj. mazowieckiego,
 • posiadamy ogromne doświadczenie i wiedzę na temat osuszania budynków.

Skuteczne osuszanie budynków

ŚWIAT INSTALACJI – zajmujemy się profesjonalnym osuszaniem budynków po zalaniach i awariach. Na tle konkurencji wyróżniamy się dzięki stosowaniu bezpiecznych metod i sprawdzonych technik osuszania. Osuszamy:

 • budynki – kompleksowo
 • mieszkania
 • domy
 • biurowce
 • garaże podziemne.

Co należy zrobić w przypadku wystąpienia szkody?

1. Zadzwoń do nas

Doradzimy jak się zachować, co należy zrobić i gdzie zgłosić szkodę powstałą w skutek zalania.

2. Pomiary techniczne

Wykonamy pomiary i ocenimy szkody jakie powstały na skutek zalania.

4. Instalacja sprzętu

Dowieziemy i zainstalujemy sprężarki osuszające wraz z komponentami w twoim domu.

3. Dobór techniki osuszania

Opracujemy plan działania, w celu szybkiego usunięcia szkody wodnej.

5. Pomiary kontrolne

W trakcie procesu osuszania doglądamy i analizujemy cały proces osuszania w celu osiągnięcia zamierzonego efektu.

2. Końcowa dokumentacja

Na koniec całego procesu osuszania budynku dostajecie Państwo protokół końcowy zawierający zużycie energii, parametry wilgotności materiałów budowlanych i dalszych zaleceń.

Osuszanie budynków Grodzisk Mazowiecki - cena

Aby podać końcowy koszt osuszania budynku na terenie Grodziska Mazowieckiego i okolic, musimy uwzględnić kilka czynników:

 • ilość użytych urządzeń,
 • wymiary budynku,
 • stopień zawilgocenia pomieszczenia,
 • grubość zewnętrznych i działowych ścian,
 • użyte do pracy materiały.

Posiadanie planów budynku ułatwia znacznie oszacować koszty osuszenia. W sytuacji, kiedy ich klient nie posiada, nasz technik dokona takich pomiarów budynku podczas oględzin. Aby uzyskać pełną wycenę naszych usług, prosimy o bezpośredni kontakt z naszą firmą.

Osuszanie budynków - Grodzisk Maz. i okolice

Oferujemy usługi osuszania bez względu na to, czy zawilgocenie powstało w przypadku zalania, gaszenia pożaru, czy jest wynikiem prac budowlanych. We wszystkich przypadkach zapewniamy pomoc w osuszaniu.

osuszamy zalane budynki po awariach instalacji

Nasza firma wyróżnia się na rynku szybką realizacją zleceń, profesjonalizmem pracowników oraz miłą obsługą. Świadczymy usługi zarówno firmom, jak i klientom indywidualnym. Zajmiemy się Twoim domem, mieszkaniem, biurem, fabryką czy urzędem.

osuszanie po ulewie łódź

Po akcji gaszenia pożaru największe znaczenie ma szybkie rozpoczęcie procesu osuszania i przywracania obiektu do stanu pierwotnego. Opary po gaszeniu wraz z wilgotnym powietrzem negatywnie wpływają na powierzchnie obiektu. Tutaj ważny jest czas!

Osuszanie mokrych ścian

Dzięki nowoczesnej technice i wysoce wydajnym sprzęcie jesteśmy w stanie skrócić czas wykonywanych prac budowlanych cze remontowych do minimum. Pomagamy osuszać posadzki po wylewkach, tynki. Usunięcie wilgoci technologicznej pozwala na prowadzenie dalszych prac wykończeniowych jak: układanie glazury czy terakoty, układanie paneli czy malowanie.

Metody osuszania budynków

osuszanie-adsorpcyjne

Osuszanie adsorpcyjne

Osuszanie adsorpcyjne polega na usunięciu wody z zalanych materiałów budowlanych poprzez przepływające suche powietrze. Ten zabieg wykonujemy używając specjalnego urządzenia, zawierającego środek absorbujący wodę.

osuszanie-panelami-podczerwieni

Osuszanie panelami podczerwieni

Stosowanie płyt podczerwieni w przypadku materiałów o wysokiej porowatości i dobrze wykształconej sieci kapilar (cegła, kamienie naturalne).

osuszanie-kondensacyjne

Osuszanie kondensacyjne

Osuszanie kondensacyjne polega na osuszaniu powietrza poprzez skraplanie się wody w pojemnikach urządzeń kondensacyjnych. Obniża się wilgotność względna powietrza, a wilgoć zawarta w murze odparowuje.

osuszanie-mikrofalowe

Osuszanie mikrofalowe

Tę metodę przeprowadza się za pomocą specjalistycznych tub mikrofalowych. Zasada działania jest podobna do urządzeń typu kuchenka mikrofalowa – powoduje intensywne odparowywanie wilgoci.

osuszanie-podposadzkowe

Osuszanie podposadzkowe

Polega na odsysaniu wody z warstwy izolacyjnej znajdującej się pod posadzką. W tej technice  wyróżniamy Osuszanie podciśnieniowe i osuszanie nadciśnieniowe.
osuszanie-przez-ogrzewanie

Osuszanie poprzez nagrzewanie

 

Tę metodę przeprowadza się za pomocą nagrzewnic elektrycznych bądź olejowych. Powietrze w pomieszczeniu ogrzewa się do temperatury kilkudziesięciu stopni, co powoduje intensywne odparowywanie wilgoci.

Wynajem osuszaczy powietrza

Oferujemy wynajem osuszaczy powietrza, nagrzewnic, wentylatorów oraz cyrkulatorów powietrza do osuszania na terenie Grodziska Mazowieckiego i okolic (woj. mazowieckie). Posiadamy nowoczesny i niezawodny sprzęt. Nasze urządzenia sprawdzają się zarówno w domach i mieszkaniach, jak i w magazynach i biurowcach.

Bezgotówkowe rozliczanie osuszania dokumentów

To doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy padli ofiarą zalania. Jeśli zalałeś wodą swoje mieszkanie lub mieszkanie sąsiada, czy też z jakiegoś innego powodu Twój budynek został zalany i wymaga osuszenia? Nasza firma chętnie podejmie się bezgotówkowego rozliczenia osuszenia budynku. Skontaktuj się  z nami, aby omówić szczegóły i procedurę rozliczenia.

Usługi uzupełniające osuszanie

Jesteśmy specjalistami w zakresie osuszania

Świadczymy usługi z zakresu specjalistycznego osuszania budynków i mieszkań po różnego rodzaju zalaniach czy awariach wodno – kanalizacyjnych. Wykonujemy specjalistyczne pomiary oraz zajmujemy się lokalizacją wycieków. Nasz zespół specjalizuje się również w ozonowaniu pomieszczeń. Na rynku polskim działamy od 2007 roku. Dowiedz się więcej o specjalistach Świata Instalacji

Oferujemy specjalistyczne usługi osuszania

Dlaczego my

Fachowa pomoc

Obsługują Państwa technicy z odpowiednim przygotowaniem – wykształceniem technicznym i kilkuletnim doświadczeniem.

Kompleksowa obsługa

Dowóz, pomiary oraz wykonanie niezbędnej dokumentacji dla ubezpieczalni to u nas standard.

Profesjonalne urządzenia

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie budowlanym, o dużych wydajnościach sięgających do 150 litrów na dobę.

Opinie o nas

Nasze realizacje osuszania

osuszanie z firmą świat instalacji

Osuszamy zakłady opieki zdrowotnej

Osuszanie Budynku Kliniki Stomatologicznej – woj. łódzkie Osuszanie budynku kliniki, placówek zdrowia w woj. łódzkim Niedawno mieliśmy przyjemność prowadzić akcję osuszania w budynku placówki zdrowia.

Czytaj więcej »
osuszanie z firmą świat instalacji

Osuszanie budynków

Osuszamy budynki po awariach z instalacji grzewczych i sanitarnych Łódź woj. łódzkie oraz Warszawa i woj. mazowieckie Osuszanie budynków Mieliśmy przyjemność pracować przy usłudze osuszania

Czytaj więcej »

Osuszanie budynków Grodzisk Mazowiecki

Jeśli potrzebują Państwo konsultacji odnośnie osuszanie wszelkiego rodzaju budynków na terenie Grodziska – prosimy o telefon.