Osuszamy mieszkania na terenie Łodzi i okolic.

Posiadamy skuteczne i sprawdzone metody osuszania mieszkań w całej Polsce.

Osuszanie mieszkań Łódź

Osuszanie mieszkań na terenie Łodzi i okolic to jedna z częstych wykonywanych przez firmę Osuszanie na Zawołanie usług. Osuszamy łódzkie mieszkania ale i również pojedyncze pokoje i pomieszczenia. Zalane mieszkanie a tym samym pojawienie się wilgoci w mieszkaniu to zmora wielu domowników. Najczęstszym powodem pojawienia się wilgoci w mieszkaniu jest jego zalanie, zarówno na skutek zalania przez sąsiada czy też wadliwej instalacji. Pierwszą oznaką zalania mieszkania, są oczywiście mało estetycznie wyglądające plamy. Pamiętajmy że z czasem pojawiają się pleśnie, grzyby i alergeny które z dnia na dzień się rozwijają. Nie tylko pogłębiając straty w mieszkaniu ale również zagrażając naszemu zdrowiu. Pleśń destrukcyjnie działa na nasz układ oddechowy, prowadzi do alergii skórnych i innych dolegliwości jak chociażby ból głowy. Ważne aby w przypadku zalania mieszkania działać szybko i skutecznie, nie odkładać prac osuszających na później, bo w ten sposób tylko pogłębiamy straty w mieszkaniu i narażamy niepotrzebnie nasze zdrowie. Nasza firma od lat zajmuje się osuszaniem mieszkań, indywidualnie dobierając plan działania dla danego mieszkania i specjalistyczny sprzęt. Działamy bezinwazyjnie, bez ryzyka że użyte przez nas sprzęty w jakikolwiek sposób uszkodzą mieszkanie. Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług – zapraszamy do kontaktu.

osuszanie - budynków
system do osuszania domu w Łodzi

Na czym polega osuszanie mieszkania po zalaniu - na terenie Łodzi?

Osuszanie mieszkań na terenie Łodzi polega w wielkim stopniu na nagrzewaniu murów do wysokiej temperatury co ma zbawienny wpływ na odparowanie wilgoci. W ten sposób dość szybko przywracamy wilgotność powietrza do równowagi i zapewniamy ochronę ścianom i podłogom w mieszkaniu. Osuszanie jest przy tym stosunkowo szybkie co także jest jego sporym plusem. Warto jednak mieć na uwadze fakt, iż wilgoć może pojawić się ponownie. Niezbędne jest zatem baczne obserwowanie procesu osuszania. Zdarzają się sytuacje gdzie jeden zabieg osuszania nie jest wystarczający by osiągnąć oczekiwany efekt. W przypadku osuszania mieszkań zależy nam na tym alby raz na zawsze pozbyć się uporczywej wilgoci które wpływa negatywnie na stan naszego mieszkania jak i zdrowia. W osuszaniu mieszkania liczy się nie tylko osuszanie konkretnych miejsc gdzie mamy apogeum zniszczeń poprzez pojawienie się wilgoci. Należy dokładnie osuszać całe ściany. Całkowite osuszanie mieszkań daje najlepsze rezultaty i gwarancje że z wilgocią się pożegnamy raz na zawsze.

Osuszanie mieszkań z firmą Osuszanie na Zawołanie

Lata praktyki w osuszaniu mieszkań na terenie woj. łódzkiego pozwoliły nam na opracować autorski plan działań, według którego pracujemy bezinwazyjnie, szybko ale też skutecznie. Po każdym zgłoszeniu odnośnie zalania mieszkania – niezwłocznie reagujemy,

 •  W jak najkrótszym czasie pojawiamy się w danym zalanym mieszkaniu
 • Odbywają się dogłębne oględziny, które pozwolą nam ocenić faktyczny stan mieszkania i wielkość zalania
 • Wybieramy najlepszą metodą osuszania i specjalistyczny sprzęt
 • Podajemy czas i okres wykonywanych prac
 • Po akceptacji klienta – podpisujemy umowę
 • Wychodzimy z propozycją bezgotówkowej formy rozliczenia
 • Zapewniamy pełną dokumentację
 • Instalujemy w ustalonym czasie sprzęty i rozpoczynamy prace
Osuszanie zalanych ścian
osuszanie po ulewie łódź

Osuszanie mieszkań Łódź - dlaczego warto z nami?

Dlaczego warto z nami osuszyć mieszkanie na terenie Łodzi i okoli? Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem a osuszanie to nie tylko nasza praca ale również ogromne zamiłowanie do tego co robimy, ponadto:

 • nasze osuszacze pozwolą szybko i bezinwazyjnie pozbyć się wilgoci po zalaniu, powodzi czy awarii instalacji wodnej
 • przygotujemy również dokumentację dla ubezpieczyciela w celu uzyskania zwrotu kosztów osuszenia
 • specjalistyczne sprzęty i metody które wykorzystujemy do osuszania kilkukrotnie skrócą czas, zapewniając szybszą realizację prac budowlanych
 • oferowany przez nas sprzęt posiada certyfikaty CE i PCBC. Jest to gwarancją spełniania norm europejskich i wysokiej jakości urządzeń
 • oferujemy swoje usługi w Łodzi i w całym województwie łódzkim
 • gwarantujemy atrakcyjne ceny
 • obsługujemy klientów indywidualnych, mniejsze oraz większe firmy, oraz spółdzielnie mieszkaniowe

Osuszanie mieszkania po zalaniu Łódź - cena

To dość popularne pytanie, na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Zawsze do wyceny osuszania mieszkania podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze kilka czynników, takich jak:

 • ilość i rodzaj użytego sprzętu do osuszania mieszkania
 • kubatura budynku
 • stopień zawilgocenie mieszkania
 • grubość ścian mieszkania
  użyte do osuszania
 • dodatkowe materiały
  Dokładną wycenę osuszania mieszkania wykonujemy tuż po oględzinach. Pamiętajmy że, posiadanie planów budynku ułatwia znacznie oszacować koszty osuszenia.

Specjalistyczne usługi osuszania

Lokalizacja przecieków

Specjalizujemy się w lokalizacji wycieków w instalacjach sanitarnych oraz grzewczych. Znajdujemy miejsca przecieków w instalacjach: wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania. Lokalizujemy przecieki w domach, firmach, zakładach przemysłowych, na dachach, garażach, tarasach czy w piwnicach. Wykrywamy źródła nieprzyjemnego zapachu z rur. Zajmujemy się wykrywaniem przecieków w instalacjach przeciwpożarowych, sieciach wodociągowych oraz sieciach kanalizacyjnych.

osuszanie po ulewie łódź

Osuszanie zalanych budynków

Osuszamy mieszkania, domy, lokale biurowe czy zakłady przemysłowe. Pomagamy usuwać skutki zalań w następstwie nagłych zdarzeń jak ulewne deszcze, nawałnice lub awarie w instalacjach. Osuszamy różne elementy budynków: ściany, posadzki, sufity. Pomagamy także w osuszaniu technologicznym, skracając czas wykonywanych budowlanych lub remontowych. Nasze doświadczenie i zaangażowanie pozwala naszym klientom zminimalizować straty, czas i nerwy.

Osuszanie mokrych ścian

Pomiary wilgotności w budynkach

Wykonujemy profesjonalne usługi  diagnostyki materiałów budowlanych. Korzystamy wyłącznie z renomowanych producentów sprzętu i najnowocześniejszych technologii. Wykonujemy pomiary zawilgocenia dla firm ubezpieczeniowych Pomagamy firmom i klientom z Łodzi i pobliskich miejscowości.

Osuszanie mieszkań

Jeśli potrzebują Państwo konsultacji lub pomocy w przypadku zalanego mieszkania – prosimy o telefon.