Osuszamy mieszkania na terenie Łodzi -woj. łódzkie 

osuszamy budynki w łodzi
osuszanie mieszkań na terenie łodzi

Posiadamy skuteczne i sprawdzone metody osuszania mieszkań po zalaniach w całej Polsce.

Usługi Osuszania Mieszkań

Jesteśmy wyspecjalizowaną grupą specjalistów w dziedzinie osuszania domów i mieszkań.
Działamy 7 dni w tygodniu.

Osuszanie mieszkań Łódź

Osuszanie mieszkań na terenie Łodzi i okolic to jedna z częstych wykonywanych przez firmę Świat Instalacji usług. Osuszamy łódzkie mieszkania ale i również pojedyncze pokoje i pomieszczenia. Zalane mieszkanie a tym samym pojawienie się wilgoci w mieszkaniu to zmora wielu domowników. Najczęstszym powodem pojawienia się wilgoci w mieszkaniu jest jego zalanie, zarówno na skutek zalania przez sąsiada czy też wadliwej instalacji. Pierwszą oznaką zalania mieszkania, są oczywiście mało estetycznie wyglądające plamy. Pamiętajmy że z czasem pojawiają się pleśnie, grzyby i alergeny które z dnia na dzień się rozwijają. Nie tylko pogłębiając straty w mieszkaniu ale również zagrażając naszemu zdrowiu. Pleśń destrukcyjnie działa na nasz układ oddechowy, prowadzi do alergii skórnych i innych dolegliwości jak chociażby ból głowy. Ważne aby w przypadku zalania mieszkania działać szybko i skutecznie, nie odkładać prac osuszających na później, bo w ten sposób tylko pogłębiamy straty w mieszkaniu i narażamy niepotrzebnie nasze zdrowie. Nasza firma od lat zajmuje się osuszaniem mieszkań, indywidualnie dobierając plan działania dla danego mieszkania i specjalistyczny sprzęt. Działamy bezinwazyjnie, bez ryzyka że użyte przez nas sprzęty w jakikolwiek sposób uszkodzą mieszkanie. Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług – zapraszamy do kontaktu.

To doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy padli ofiarą zalania. Jeśli zalałeś wodą swoje mieszkanie lub mieszkanie sąsiada, czy też z jakiegoś innego powodu Twój budynek został zalany i wymaga osuszenia? Nasza firma chętnie podejmie się bezgotówkowego rozliczenia osuszenia budynku. Skontaktuj się  z nami, aby omówić szczegóły i procedurę rozliczenia.

system do osuszania domu w Łodzi

Na czym polega osuszanie mieszkania po zalaniu - na terenie Łodzi?

Osuszanie mieszkań na terenie Łodzi polega w wielkim stopniu na nagrzewaniu murów do wysokiej temperatury co ma zbawienny wpływ na odparowanie wilgoci. W ten sposób dość szybko przywracamy wilgotność powietrza do równowagi i zapewniamy ochronę ścianom i podłogom w mieszkaniu. Osuszanie jest przy tym stosunkowo szybkie co także jest jego sporym plusem. Warto jednak mieć na uwadze fakt, iż wilgoć może pojawić się ponownie. Niezbędne jest zatem baczne obserwowanie procesu osuszania. Zdarzają się sytuacje gdzie jeden zabieg osuszania nie jest wystarczający by osiągnąć oczekiwany efekt. W przypadku osuszania mieszkań zależy nam na tym alby raz na zawsze pozbyć się uporczywej wilgoci które wpływa negatywnie na stan naszego mieszkania jak i zdrowia. W osuszaniu mieszkania liczy się nie tylko osuszanie konkretnych miejsc gdzie mamy apogeum zniszczeń poprzez pojawienie się wilgoci. Należy dokładnie osuszać całe ściany. Całkowite osuszanie mieszkań daje najlepsze rezultaty i gwarancje że z wilgocią się pożegnamy raz na zawsze.

Osuszanie mieszkań z firmą Świat Instalacji

Lata praktyki w osuszaniu mieszkań na terenie woj. łódzkiego pozwoliły nam na opracować autorski plan działań, według którego pracujemy bezinwazyjnie, szybko ale też skutecznie. Po każdym zgłoszeniu odnośnie zalania mieszkania – niezwłocznie reagujemy,

 •  W jak najkrótszym czasie pojawiamy się w danym zalanym mieszkaniu
 • Odbywają się dogłębne oględziny, które pozwolą nam ocenić faktyczny stan mieszkania i wielkość zalania
 • Wybieramy najlepszą metodą osuszania i specjalistyczny sprzęt
 • Podajemy czas i okres wykonywanych prac
 • Po akceptacji klienta – podpisujemy umowę
 • Wychodzimy z propozycją bezgotówkowej formy rozliczenia
 • Zapewniamy pełną dokumentację
 • Instalujemy w ustalonym czasie sprzęty i rozpoczynamy prace
Osuszanie zalanych ścian
osuszanie po ulewie łódź

Osuszanie mieszkań Łódź - dlaczego warto z nami?

Dlaczego warto z nami osuszyć mieszkanie na terenie Łodzi i okoli? Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem a osuszanie to nie tylko nasza praca ale również ogromne zamiłowanie do tego co robimy, ponadto:

 • nasze osuszacze pozwolą szybko i bezinwazyjnie pozbyć się wilgoci po zalaniu, powodzi czy awarii instalacji wodnej
 • przygotujemy również dokumentację dla ubezpieczyciela w celu uzyskania zwrotu kosztów osuszenia
 • specjalistyczne sprzęty i metody które wykorzystujemy do osuszania kilkukrotnie skrócą czas, zapewniając szybszą realizację prac budowlanych
 • oferowany przez nas sprzęt posiada certyfikaty CE i PCBC. Jest to gwarancją spełniania norm europejskich i wysokiej jakości urządzeń
 • oferujemy swoje usługi w Łodzi i w całym województwie łódzkim
 • gwarantujemy atrakcyjne ceny
 • obsługujemy klientów indywidualnych, mniejsze oraz większe firmy, oraz spółdzielnie mieszkaniowe

Osuszanie mieszkania po zalaniu Łódź - cena

To dość popularne pytanie, na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Zawsze do wyceny osuszania mieszkania podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze kilka czynników, takich jak:

 • ilość i rodzaj użytego sprzętu do osuszania mieszkania
 • kubatura budynku
 • stopień zawilgocenie mieszkania
 • grubość ścian mieszkania
  użyte do osuszania
 • dodatkowe materiały
  Dokładną wycenę osuszania mieszkania wykonujemy tuż po oględzinach. Pamiętajmy że, posiadanie planów budynku ułatwia znacznie oszacować koszty osuszenia.

Oferujemy specjalistyczne usługi
osuszania mieszkań

Osuszamy obiekty budowlane-
dla nas liczy się efekt!

osuszanie-po-zalaniu

Nasza firma wyróżnia się na rynku szybką realizacją zleceń, profesjonalizmem pracowników oraz miłą obsługą. Świadczymy usługi zarówno firmom jak i klientom indywidualnym. Zajmiemy się Twoim domem, mieszkaniem, biurem, fabryką, czy urzędem.

osuszanie-podposadzkowe

Konstrukcja podłogi składająca się z wielu warstw jest koniecznością w zapewnieniu izolacyjności termicznej, akustycznej i przeciwwilgociowej budynku. Pełni ona również funkcję przenoszenia obciążeń i komfortu poruszania się na co dzień. Sytuacja, w której dochodzi do zalania, czy przedostania się wody do poszczególnych warstw konstrukcji podłogi skutecznie i trwale więzi wilgoć pomiędzy poszczególnymi warstwami. Stan ten wymaga zastosowania techniki osuszania podposadzkowego.

świat Instalacji

Dzięki nowoczesnej technice i wysoce wydajnym sprzęcie jesteśmy w stanie skrócić czas wykonywanych prac budowlanych czy remontowych do minimum. Pomagamy osuszać posadzki po wylewkach, tynki. Usunięcie wilgoci technologicznej pozwala na prowadzenie dalszych prac wykończeniowych jak: układanie glazury czy terakoty, układanie paneli czy malowanie.

Osuszanie mieszkań

Jeśli potrzebują Państwo konsultacji lub pomocy w przypadku zalanego mieszkania – prosimy o telefon.