Rosnąca Wilgoć Kapilarna.

Osuszanie Budynków i Mieszkań po Zalaniu - Wynajem Osuszaczy Powietrza. Świat Instalacji Feliksińska 12C, 92-637 Łódź

Rosnąca Wilgoć Kapilarna.

zawilgocony budynek

Uszkodzenia spowodowane przez wilgoć w domu – w jaki sposób osuszyć budynek ?

Różne rodzaje wilgoci.

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że jeden rodzaj wilgoci nie istnieje. Istnieje kilka przyczyn, które mogą zsumować się z budynkiem, powodując odpryskiwanie i uszkodzenie tynku. Właśnie dla tego  chcemy wyjaśnić i opisać wzrost wilgotności kapilarnej.

Rosnąca wilgotność kapilarna – co to jest?

W jednym zdaniu podciąganie kapilarne to rosnąca wilgotność muru poprzez dosłownie zasysanie wody z muru. Znany jest z kawałka kostek cukru, który leży u dołu w kawie lub herbacie, kiedy ten kawałek jest następnie całkowicie wchłaniany przez płyn. Pory muru są podobnie połączone ze sobą, dzięki czemu wilgotność pod działaniem siły grawitacji może nadal rosnąć.

Uszkodzenie staje się widoczne tam, gdzie nie ma przyczyny.

W rezultacie uszkodzenie spowodowane wilgocią jest często widoczne w miejscach, w których nie znaleziono przyczyny uszkodzenia. Na przykład, gdy wilgoć wpływa na piwnicę, a następnie kapilara unosi się na parterze, gdzie nagle wilgoć i pleśń .

Analiza jest podstawą udanej renowacji budynku.

Dlatego złotą zasadą jest: tylko ci, którzy odkryją przyczynę uszkodzenia przez wilgoć, naprawdę mogą trwale wyeliminować problem. Dla wilgoci kapilarnej mamy specjalny produkt, który trwale zapobiega wzrostowi wilgoci w murze. Jeśli masz dodatkowe pytania na ten temat, napisz do nas.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *