Osuszanie budynków Łęczyca

Świat Instalacji - profesjonaliści w osuszaniu budynków na terenie miasta ŁĘczyca i okolicznych miejscowości.

Osuszamy
różnego rodzaju obiekty
na terenie Łęczycy i okolic
system do osuszania domu w Łodzi

Osuszanie budynków Łęczyca

Osuszanie budynków na terenie miasta i Gminy Łęczyca to nasza główna usługa. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży osuszania pozwala nam na idealne dostosowanie sposobów świadczenia naszych usług. Jesteśmy fachowcami w branży osuszania. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesny park specjalistycznych maszyn. Stosujemy sprawdzone metody osuszania tynków, posadzek, ścian oraz całych pomieszczeń i budynków. Nasz niezawodny i zaawansowany technologicznie sprzęt cieszy się uznaniem z uwagi na niskie zużycie energii elektrycznej oraz cichą pracę. W kwestii usuwania wilgoci stosujemy sprawdzone oraz pewne rozwiązania – świadomie i z pełną odpowiedzialnością podejmujemy decyzje odnośnie zastosowanych technik i metod osuszania. Podczas wykonywania naszej pracy istotną kwestią jest dla nas bezpieczeństwo – zarówno nasze, jak i użytkowników. Z tego powodu przykładamy wagę do tego, aby wszystkie nasze urządzenia były poddawane testom elektrycznym przed oddaniem ich do użytkowania.

Na proces osuszania budynków w Łęczycy i okolicznych miejscowościach składa się kilka etapów prac:

 1. Oględziny budynku (w szybkim czasie zaraz po wezwaniu) na miejscu wystąpienia szkody;
 2. Ekspertyza wraz z dokładnymi pomiarami
 3. Dobór metody osuszania
 4. Dopasowanie odpowiedniego sprzętu;
 5. Ustalenie warunków współpracy;
 6. Podpisanie umowy;
 7. Instalacja specjalistycznego sprzętu (w bezinwazyjny sposób);
 8. Bezgotówkowa forma rozliczenia – posiadamy w ofercie taką możliwość rozliczenia naszej pracy. Podpowiadamy jakie dokumenty należy złożyć oraz w jakim miejscu.
 9. Wyjaśnienie procedury krok po kroku.

Zalane pomieszczenie albo cały budynek to za każdym razem kłopotliwa sytuacja. Taka sytuacja wymusza sporo prac i nakładów, aby przywrócić budynek do stanu pierwotnego. Nasza firma „Świat Instalacji” profesjonalnie doradzi oraz wykona kompleksową usługę osuszania. Korzystanie z oferowanych przez nas usług daje naszym Klientom szereg korzyści:

 • możliwość bezgotówkowego rozliczenia się – podpowiadamy jak i gdzie należy złożyć dokumenty,
 • szybkie oględziny oraz pomiary,
 • usługi wykonywane przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem,
 • wysokiej jakości nowoczesny sprzęt – nasz sprzęt posiada certyfikaty CE i PCBC, które stanowią gwarancję spełniania norm europejskich oraz potwierdzenie wysokiej jakości urządzeń,
 • osuszanie mniejszych oraz większych obiektów na terenie Rawy Maz.,
 • ogromne doświadczenie i wiedza na temat osuszania budynków.

Osuszanie budynków Łęczyca - koszty

Naszą ofertę każdorazowo kalkulujemy indywidualnie dla naszych Klientów z Łęczycy i okolic. Kalkulacja ostatecznych kosztów naszych usług zależy od kilku czynników. Tuż po przeprowadzeniu wymaganych oględzin oraz pomiarów, możemy przystąpić do kalkulowania kosztów usługi osuszania na terenie Łęczycy. Co ma wpływ na ostateczne koszty osuszania?

 1. Ilość urządzeń, jakie będą pracować podczas procesu osuszania;
 2. Obszar przeznaczony do osuszania – cena zależy od jego wielkości;
 3. Stopień zawilgocenia przestrzeni do osuszania – ocena nakładów pracy;
 4. Rodzaj budulca ścian zewnętrznych i działowych – od tego zależy jakiego sprzętu możemy użyć.

Dobrze jest, aby mieć wgląd w rysunki przedstawiające rzuty budynku, który ma być poddany procesowi osuszania. Jednakże, gdy Klient nie posiada dostępu do takich rzutów, to nasi technicy dokonają dodatkowych pomiarów podczas oględzin.

Osuszamy budynki w Łęczycy

Zajmujemy się profesjonalnym osuszaniem wszelkiego rodzaju budynków oraz ich części w mieście i gminie Łęczyca niezależnie od tego, co spowodowało zawilgocenie lub zalanie.

Osuszanie mokrych ścian

Dzięki nowoczesnej technice i wysoce wydajnym sprzęcie jesteśmy w stanie skrócić czas wykonywanych prac budowlanych, czy remontowych do minimum. Pomagamy osuszać posadzki po wylewkach oraz tynki. Usunięcie wilgoci technologicznej pozwala na prowadzenie dalszych prac wykończeniowych, m.in.: na układanie glazury czy terakoty, układanie paneli czy malowanie.

osuszamy zalane budynki po awariach instalacji

Nasza firma wyróżnia się na rynku szybkością realizacji zleceń, profesjonalizmem pracowników oraz miłą obsługą. Świadczymy usługi zarówno firmom, jak i klientom indywidualnym. Zajmiemy się Twoim domem, mieszkaniem, biurem, fabryką czy urzędem.

osuszanie po ulewie łódź

Po akcji gaszenia pożaru największe znaczenie ma szybkie rozpoczęcie procesu osuszania i przywracania obiektu do stanu pierwotnego. Opary po gaszeniu wraz z wilgotnym powietrzem negatywnie wpływają na wszelkie powierzchnie budynku. Tutaj ważny jest czas!

Metody osuszania budynków

osuszanie-adsorpcyjne

Osuszanie adsorpcyjne

Osuszanie adsorpcyjne polega na usunięciu wody z zalanych materiałów budowlanych po przez przepływające suche powietrze. Ten zabieg wykonujemy używając specjalnego urządzenia, zawierającego środek absorbujący wodę.

osuszanie-przez-ogrzewanie

Osuszanie poprzez nagrzewanie

Tę metodę przeprowadza się za pomocą nagrzewnic elektrycznych, bądź olejowych. Powietrze w pomieszczeniu ogrzewa się do temperatury kilkudziesięciu stopni, co powoduje intensywne odparowywanie wilgoci.

osuszanie-kondensacyjne

Osuszanie kondensacyjne

Osuszanie kondensacyjne polega na osuszaniu powietrza po przez skraplanie się wody w pojemnikach urządzeń kondensacyjnych. obniża się wilgotność względna powietrza, a wilgoć zawarta w murze odparowuje.

osuszanie-mikrofalowe

Osuszanie mikrofalowe

Tę metodę przeprowadza się za pomocą specjalistycznych tub mikrofalowych. Zasada działania jest podobna do urządzeń typu kuchenka mikrofalowa – powoduje intensywne odparowywanie wilgoci.

osuszanie-podposadzkowe

Osuszanie podposadzkowe

Polega na odsysaniu wody z warstwy izolacyjnej znajdującej się pod posadzką. W tej technice  wyróżniamy Osuszanie podciśnieniowe i osuszanie nadciśnieniowe.
osuszanie-panelami-podczerwieni

Osuszanie panelami podczerwieni

Stosowanie płyt podczerwieni w przypadku materiałów o wysokiej porowatości i dobrze wykształconej sieci kapilar (cegła, kamienie naturalne).

Wynajem osuszaczy powietrza - Łęczyca

Oferujemy wynajem osuszaczy powietrza, nagrzewnic, wentylatorów oraz cyrkulatorów powietrza do osuszania na terenie Łęczycy i okolic (woj. łódzkie). Posiadamy nowoczesny i niezawodny sprzęt. Nasze urządzenia sprawdzają się zarówno w domach i mieszkaniach, jak i w magazynach i biurowcach.

Alternatywna forma rozliczania

Bezgotówkowe osuszanie

To doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy padli ofiarą zalania. Jeśli zalałeś wodą swoje mieszkanie lub mieszkanie sąsiada, czy też z jakiegoś innego powodu Twój budynek został zalany i wymaga osuszenia? Nasza firma chętnie podejmie się bezgotówkowego rozliczenia osuszenia budynku. Skontaktuj się  z nami, aby omówić szczegóły i procedurę rozliczenia.

Specjaliści w zakresie osuszania - Łęczyca

W Łęczycy świadczymy usługi z zakresu specjalistycznego osuszania budynków i mieszkań po różnego rodzaju zalaniach czy awariach wodno – kanalizacyjnych. Wykonujemy specjalistyczne pomiary oraz zajmujemy się lokalizacją wycieków. Nasz zespół specjalizuje się również w ozonowaniu pomieszczeń. Na rynku polskim działamy od 2007 roku.  Dowiedz się więcej o specjalistach Świata Instalacji

Nasze realizacje osuszania

osuszanie z firmą świat instalacji

Osuszamy zakłady opieki zdrowotnej

Osuszanie Budynku Kliniki Stomatologicznej – woj. łódzkie Osuszanie budynku kliniki, placówek zdrowia w woj. łódzkim Niedawno mieliśmy przyjemność prowadzić akcję osuszania w budynku placówki zdrowia.

Czytaj więcej »
osuszanie z firmą świat instalacji

Osuszanie budynków

Osuszamy budynki po awariach z instalacji grzewczych i sanitarnych Łódź woj. łódzkie oraz Warszawa i woj. mazowieckie Osuszanie budynków Mieliśmy przyjemność pracować przy usłudze osuszania

Czytaj więcej »

Osuszanie budynków Łęczyca

Jeśli potrzebują Państwo konsultacji odnośnie osuszanie wszelkiego rodzaju budynków na terenie Łęczycy – prosimy o telefon.