Osuszanie budynków Tuszyn

Świat instalacji - jesteśmy fachowcami
w naszej branży.

Osuszanie budynków różnego przeznaczenia w Tuszynie i okolicznych miejscowościach

Osuszanie budynków Tuszyn

Zajmujemy się profesjonalnym osuszaniem budynków w Tuszynie oraz okolicznych miejscowościach. Osuszamy budynki różnego typu: mieszkania, domy, firmy, instytucje, zakłady. Nasza firma zdobyła renomę i poważanie na rynku dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu i nowoczesnemu parkowi maszyn osuszających, jakie wykorzystuje w codziennej pracy. Wynika to z naszych nowoczesnych i sprawdzonych metod osuszania tynków, posadzek, ścian oraz całych budynków. Wykorzystujemy do tego zaawansowany technologicznie sprzęt, który nigdy nie zawodzi i cieszy się uznaniem klientów z uwagi na niskie zużycie energii elektrycznej oraz cichej pracy. Stawiamy również na sprawdzone i pewne rozwiązania w kwestii usuwania wilgoci – świadomie i z pełną odpowiedzialnością podejmujemy decyzje o technice i metodzie osuszania. Stawiamy na bezpieczeństwo podczas pracy, zarówno nasze, jak i użytkownika – dbamy o najmniejsze szczegóły, nasze urządzenia przed oddaniem do użytkowania są poddawane testom elektrycznym.

Na proces osuszania budynków w Tuszynie i okolicznych miejscowościach składa się kilka etapów prac:

 1. Oględziny budynku (tuż po wezwaniu), które odbywają się na miejscu wystąpienia szkody;
 2. Ekspertyza oparta o szczegółowe pomiary;
 3. Wybór metody osuszania i dopasowanie odpowiedniego sprzętu;
 4. Podpisanie umowy i omówienie warunków współpracy;
 5. Instalacja specjalistycznego sprzętu w jak najmniej inwazyjny sposób;
 6. Bezgotówkowa forma rozliczenia – posiadamy w ofercie taką możliwość rozliczenia naszej pracy. Podpowiadamy jakie dokumenty należy złożyć oraz w jakim miejscu.
 7. Objaśnienie procedury krok po kroku.

Zalane pomieszczenie albo cały budynek to za każdym razem kłopotliwa sytuacja. Taka sytuacja wymusza sporo prac i nakładów, aby przywrócić budynek do stanu pierwotnego. Nasza firma „Świat Instalacji” profesjonalnie doradzi oraz wykona kompleksową usługę osuszania. Korzystanie z oferowanych przez nas usług daje naszym Klientom szereg korzyści:

 • możliwość bezgotówkowego rozliczenia się – podpowiadamy, jak i gdzie należy złożyć dokumenty,
 • szybkie oględziny oraz pomiary,
 • fachowcy z wieloletnim doświadczeniem,
 • specjalistyczny sprzęt,
 • nasz sprzęt posiada certyfikaty CE i PCBC, które stanowią gwarancję spełniania norm europejskich oraz potwierdzenie wysokiej jakości urządzeń,
 • osuszanie mniejszych oraz większych obiektów na terenie woj. łódzkiego,
 • ogromne doświadczenie i wiedza na temat osuszania budynków.

Skuteczne osuszanie budynków

ŚWIAT INSTALACJI – zajmujemy się profesjonalnym osuszaniem budynków po zalaniach i awariach. Na tle konkurencji wyróżniamy się, dzięki stosowaniu bezpiecznych metod i sprawdzonych technik osuszania.

Osuszamy różnego rodzaju obiekty:

 • budynki
 • mieszkania
 • domy
 • biurowce i garaże podziemne.

Co należy zrobić w przypadku wystąpienia szkody?

1. Zadzwoń do nas

Doradzimy jak się zachować, co należy zrobić i gdzie zgłosić szkoda powstałą w skutek zalania.

2. Pomiary techniczne

Wykonamy pomiary i ocenimy szkody jakie powstały na skutek zalania.

4. Instalacja sprzętu

Dowieziemy i zainstalujemy sprężarki osuszające wraz z komponentami w twoim domu.

3. Dobór techniki osuszania

Opracujemy plan działania, w celu szybkiego usunięcia szkody wodnej.

5. Pomiary kontrolne

W trakcie procesu osuszania doglądamy i analizujemy cały proces osuszania w celu osiągnięcia zamierzonego efektu.

2. Końcowa dokumentacja

Na koniec całego procesu osuszania budynku dostajecie Państwo protokół końcowy zawierający zużycie energii, parametry wilgotności materiałów budowlanych i dalszych zaleceń.

Osuszanie budynków Tuszyn - cena

Naszym Klientom z Tuszyna i okolic przedstawiamy ofertę w trybie ekspresowym zaraz po wykonaniu niezbędnych oględzin oraz pomiarów. Na ostateczną cenę usługi osuszania składa się kilka czynników:

 • ilość użytych urządzeń.
 • wymiary budynku, pomieszczenia,
 • stopień zawilgocenia przestrzeni do osuszania,
 • grubość zewnętrznych i działowych ścian,
 • użyte do pracy materiały.

Jeśli Klient posiada plany budynku, to bardzo ułatwia naszą pracę oraz przyspiesza proces wyceny. Nie należy martwić się jednak w przypadku, kiedy Klient nie ma dostępu do takich rysunków – nasi technicy dokonają niezbędnych pomiarów podczas oględzin miejsca przeznaczonego do osuszenia.

Osuszamy budynki w Tuszynie i okolicach

Oferujemy usługi osuszania bez względu czy zawilgocenie powstało w przypadku zalania, gaszenia pożaru czy jest wynikiem prac budowlanych. We wszystkich przypadkach zapewniamy pomoc w osuszaniu.

osuszamy zalane budynki po awariach instalacji

Nasza firma wyróżnia się na rynku szybkością realizacji zleceń, profesjonalizmem pracowników oraz miłą obsługą. Świadczymy usługi zarówno firmom, jak i klientom indywidualnym. Zajmiemy się Twoim domem, mieszkaniem, biurem, fabryką czy urzędem.

osuszanie po ulewie łódź

Po akcji gaszenia pożaru największe znaczenie ma szybkie rozpoczęcie procesu osuszania i przywracania obiektu do stanu pierwotnego. Opary po gaszeniu wraz z wilgotnym powietrzem negatywnie wpływają na wszelkie powierzchnie budynku. Tutaj ważny jest czas!

Osuszanie mokrych ścian

Dzięki nowoczesnej technice i wysoce wydajnym sprzęcie jesteśmy w stanie skrócić czas wykonywanych prac budowlanych, czy remontowych do minimum. Pomagamy osuszać posadzki po wylewkach oraz tynki. Usunięcie wilgoci technologicznej pozwala na prowadzenie dalszych prac wykończeniowych, m.in.: na układanie glazury czy terakoty, układanie paneli czy malowanie.

Metody osuszania budynków

osuszanie-adsorpcyjne

Osuszanie adsorpcyjne

Osuszanie adsorpcyjne polega na usunięciu wody z zalanych materiałów budowlanych po przez przepływające suche powietrze. Ten zabieg wykonujemy używając specjalnego urządzenia, zawierającego środek absorbujący wodę.

osuszanie-panelami-podczerwieni

Osuszanie panelami podczerwieni

Stosowanie płyt podczerwieni w przypadku materiałów o wysokiej porowatości i dobrze wykształconej sieci kapilar (cegła, kamienie naturalne).

osuszanie-kondensacyjne

Osuszanie kondensacyjne

Osuszanie kondensacyjne polega na osuszaniu powietrza po przez skraplanie się wody w pojemnikach urządzeń kondensacyjnych. obniża się wilgotność względna powietrza, a wilgoć zawarta w murze odparowuje.

osuszanie-mikrofalowe

Osuszanie mikrofalowe

Tę metodę przeprowadza się za pomocą specjalistycznych tub mikrofalowych. Zasada działania jest podobna do urządzeń typu kuchenka mikrofalowa – powoduje intensywne odparowywanie wilgoci.

osuszanie-podposadzkowe

Osuszanie podposadzkowe

Polega na odsysaniu wody z warstwy izolacyjnej znajdującej się pod posadzką. W tej technice  wyróżniamy Osuszanie podciśnieniowe i osuszanie nadciśnieniowe.
osuszanie-przez-ogrzewanie

Osuszanie poprzez nagrzewanie

Tę metodę przeprowadza się za pomocą nagrzewnic elektrycznych, bądź olejowych. Powietrze w pomieszczeniu ogrzewa się do temperatury kilkudziesięciu stopni, co powoduje intensywne odparowywanie wilgoci.

Wynajem osuszaczy powietrza

Oferujemy wynajem osuszaczy powietrza, nagrzewnic, wentylatorów oraz cyrkulatorów powietrza do osuszania na terenie Tuszyna i okolic (woj. łódzkie). Posiadamy nowoczesny i niezawodny sprzęt. Nasze urządzenia sprawdzają się zarówno w domach i mieszkaniach, jak i w magazynach i biurowcach.

Alternatywna forma rozliczania

Bezgotówkowe osuszanie

To doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy padli ofiarą zalania. Jeśli zalałeś wodą swoje mieszkanie lub mieszkanie sąsiada, czy też z jakiegoś innego powodu Twój budynek został zalany i wymaga osuszenia? Nasza firma chętnie podejmie się bezgotówkowego rozliczenia osuszenia budynku. Skontaktuj się  z nami, aby omówić szczegóły i procedurę rozliczenia.

Usługi uzupełniające osuszanie

Jesteśmy specjalistami w zakresie osuszania w Tuszynie

Nasza firma „Świat Instalacji” świadczy profesjonalne oraz kompleksowe usługi związane z osuszaniem różnego rodzaju pomieszczeń oraz całych obiektów w Tuszynie i na terenie przyległych gmin i powiatów. Nasz zespół fachowców specjalizuje się również w ozonowaniu pomieszczeń. Na rynku polskim działamy od 2007 roku. Dowiedz się więcej o specjalistach Świata Instalacji

Dlaczego my

Fachowa pomoc

Obsługują Państwa technicy z odpowiednim przygotowaniem – wykształceniem technicznym i kilkuletnim doświadczeniem.

Kompleksowa obsługa

Dowóz, pomiary oraz wykonanie niezbędnej dokumentacji dla ubezpieczalni to u nas standard.

Profesjonalne urządzenia

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie budowlanym, o dużych wydajnościach sięgających do 150 litrów na dobę

Nasze realizacje osuszania

osuszanie z firmą świat instalacji

Osuszamy zakłady opieki zdrowotnej

Osuszanie Budynku Kliniki Stomatologicznej – woj. łódzkie Osuszanie budynku kliniki, placówek zdrowia w woj. łódzkim Niedawno mieliśmy przyjemność prowadzić akcję osuszania w budynku placówki zdrowia.

Czytaj więcej »
osuszanie z firmą świat instalacji

Osuszanie budynków

Osuszamy budynki po awariach z instalacji grzewczych i sanitarnych Łódź woj. łódzkie oraz Warszawa i woj. mazowieckie Osuszanie budynków Mieliśmy przyjemność pracować przy usłudze osuszania

Czytaj więcej »

Osuszanie budynków Tuszyn

Jeśli potrzebują Państwo konsultacji odnośnie osuszanie wszelkiego rodzaju budynków na terenie Tuszyna – prosimy o telefon.